DŠI 2019 - ODBOJKA

Pomladanskega odbojkarskega turnirja v ŠC Livada se je udeležilo 10 moških in 7 ženskih ekip. Med moškimi ekipami je slavila Krka, ki je v finalu z 2:1 strla odpor Revoza. V tekmi za 3. mesto je bila Splošna bolnišnica boljša od Komunale. Tudi v ženski kategoriji so slavile odbojkarice Krke, ki so bile v finalu boljše od Splošne bolnišnice, tretje mesto pa je pripadlo Policiji, ki je po ogorčenem boju z 2:1 premagala ekipo Pedagoginj.

Naslednje tekmovanje bo že v soboto, 13.4., ko bo na Kegljišču Portoval potekalo kegljanje.

V zadnjih treh tekmovanjih v okviru DŠI 2019 je sodelovalo kar 320 udeležencev, ki so poskrbeli za visok skok URSA dobrodelnega števca. Pred tekmovanjem v kegljanju je stanje števca že 731€.