DŠI 2020 - tenis

Po dolgih letih smo ponovni izvedli teniški turnir hkrati za moške in ženske. Skupno je sodelovalo 46 tenisačev in tenisačic. V moškem turnirju je slavil zmagovalec sezone 2019 Simon Deželan (TOTAL), ki je v finalu strl odpor Jernej Špilerja (KRKA). V tekmi za tretje mesto je bil Toni Turk (KRKA) boljši od Luke Balabaniča (ADRIA MOBIL). V ekipnem seštevku so bili med 14 ekipami najboljši predstavniki Krke (107 točk) pred Adrio Mobil (95) in podjetjem TOTAL (82).

Med posameznicami smo bili priča finalu med Vesno Krošelj in Sandro Turk (obe KRKA). Tesno, s 6:5, je zmagala Vesna. Tretje mesto je po zmagi nad Tatjano Hribar (KOMUNALA) osvojila Tjaša Nadu (POLICIJA). Sodelovalo je 6 ekip, prvo mesto je osvojila Krka, drugo Revoz in tretje Policija.

Naslednji teden nas čakata dve tekmovanji, in sicer šah (17.6.) ter tradicionalno ob koncu pomladanskega dela – veslanje (18.6.)

URSA števec:

Pred tekmovanjem v šahu je stanje URSA dobrodelnega števca 284€. Zadnjih 46€ so dodali udeleženci teniškega turnirja.