X

ODBOJKA NA MIVKI

Rezultati prvega tekmovanja v jesenskem delu DŠI 2021.

Odbojkarski ekipi Krke sta suvereno osvojili jesenski turnir v odbojki na mivki. Moška ekipa je popravila spodrsljaj v pomladanskem delu in se tokrat z zmago v finalu nad ekipo Roletarstva Medle zavihtela na vrh letošnje sezone, kjer si deli prvo mesto z Revozom. Pomladanski prvaki so tokrat osvojili tretje mesto po zmagi nad Adrio Mobil. Tretje mesto v sezoni 2021 si med osmimi sodelujočimi ekipami delita Adria Mobil in Roletarstvo Medle.

V ženski kategoriji je tokrat sodelovalo sedem ekip, prvakinjam iz Krke se je tokrat v finalu na drugi strani zoperstavila ekipa Policije, ki si je z vstopom v finale zagotovila skupno drugo mesto. Tekmo za tretje mesto je osvojila ekipa Splošne bolnišnice, ki je bila z 2:0 boljša od Revoza.

DŠI 2021- ODBOJKA NA MIVKI-1

DŠI 2021 - Razpis jesen - 1

Naslednje tekmovanje bo že v soboto, 11.9., ko bo na Otočcu potekal tradicionalni kronometer.

***URSA števec: Prvo tekmovanje v jesenskem delu DŠI 2021 je poskrbelo za nov dvig URSA dobrodelnega števca. Stanje pred sobotnim kronometrom je 310€.