DŠI 2021 - ulični teki, badminton

Tokrat je bilo tekmovanje v uličnih tekih izvedeno v jesenskem terminu, tradicionalno v sklopu prireditve Novomeški tek, v organizaciji Atletskega kluba Krka. Uličnih tekov v okviru 61. sezone Delavskih športnih iger se je skupno udeležilo 56 tekačev in tekačic. V posamezni starostni kategoriji so z dvema krogoma na progi najhitreje opravile: Jožica Rogelj (Društvo upokojencev Novo mesto; 4:38,2), Mojca Golob (Krka; 3:51,8), Alenka Marjetič (Krka; 3:31,3) in Tjaša Potočar (Adria Mobil; 3:27,3). V moški kategoriji je nastopilo 35 tekmovalcev, ki so do cilja morali preteči tri kroge. Prvo mesto v svoji kategoriji so osvojili: Marko Krušič (Revoz; 5:00,4), Albert Kranjc (Adria Mobil; 4:47,3), Sebastjan Puš (Revoz; 4:31,7) in Aljoša Gradišek (Krka; 4:27,4).

Ekipno je v obeh kategorija slavila ponovno najštevilčnejša ekipa na tekmovanju – Revoz. Drugo mesto v ženski kategoriji je pripadlo Krki, tretje pa Roletarstvu Medle. Tudi med moškimi ekipami je bila druga Krka pred Adrio Mobil.

Novembrski del tekmovanj bomo pričeli s posamičnim turnirjem v badmintonu (ŠC Livada, 4.11.).

URSA DOBRODELNI ŠTEVEC:

Po tekmovanju v uličnih tekih je stanje URSA DOBRODELNEGA ŠTEVCA višji za 56€ in pred posamičnim turnirjem v badmintonu kaže že 768€.