DŠI 2021 - ODBOJKA

Kljub pričakovano manjšemu število sodelujočih ekip, smo uspešno izvedli edini turnir v dvoranski odbojki v letošnji sezoni Delavskih športnih iger. Izpostaviti moramo neverjetno pozitivno energijo sodelujočih ekip, ki so se na odbojkarskem igrišču v ŠC Livada ponovno zbrali po dveh letih »prisilnega« odmora.

Med šestimi moškimi ekipami je prvo mesto suvereno osvojila ekipa iz Krke, ki je v finalu ugnala odbojkarje Roletarstva Medle. Tretje mesto je osvojila ekipa Adria Mobil. V ženski kategoriji je sodelovalo pet ekip, prav tako kot med moškimi ekipami so slavile članice odbojkarske ekipe Krka, pred Splošno bolnišnico in Revozom.

URSA DOBRODELNI ŠTEVEC:

Udeleženci odbojkarskega turnirja so dve tekmovanji pred koncem sezone URSA DOBRODELNI ŠTEVEC pomaknili preko številke 900. Pred tekmovanjem v pikadu je stanje števca 905€.