DŠI 2021 - PIKADO

Na tekmovanju v pikadu je skupno sodelovalo 74 udeležencev, 36 v moški in 38 v ženski kategoriji. Med posamezniki je bil najbolj natančen Rok Pungerčič (Krka; 87 točk) pred Robertom Turkom (Krka; 85) in Zvonetom Blatnikom (Društvo upokojencev Novo mesto; 85). V ženski kategoriji pa so kar tri tekmovalke z enakim rezultatom (75 točk) osvojile prvo mesto: Jožica Prešeren (Društvo upokojencev Mali Slatnik), Mira Košiček (Pedagoginje) in Irena Majerle (Policija).

V ekipnem seštevku so med moškimi ekipami prevladovali predstavniki iz Krke (399 točk), drugo mesto je osvojila ekipa Revoza (358), tretje pa Adria Mobil (353).  Med osmimi ženskimi ekipami je končni vrstni red najboljših treh: 1. Policija (311), 2. Društvo upokojencev Novo mesto (308), 3. Adria Mobil (303).

V ponedeljek udeležence DŠI čaka še zadnje letošnje dejanje, košarkarski turnir v dvorani ŠC Livada.

URSA DOBRODELNI ŠTEVEC:

Udeleženci tekmovanja v pikadu so stanje URSA DOBRODELNEGA ŠTEVCA »pripeljali« tik pod 1000€. Pred zadnjim tekmovanjem je znesek 979€.