Delavske športne igre 2022 - balinanje

Prvi teden v mesecu maju smo izkoristili za nadaljevanje tekmovanj v pomladanskem delu letošnje sezone Delavskih športnih iger. Na balinišču ŠD Breza v Straži so je v dveh dneh v balinanju pomerilo 11 ženskih in 9 moških ekip.

V ženski kategoriji so močno konkurenco ugnale predstavnice Splošne bolnišnice, ki so bile v finalu boljše od Društva upokojencev Mali Slatnik. Tretje mesto je osvojila ekipa Roletarstva Medle.

Naslednji dan je sledil še turnir za moške. Člani Društva upokojencev Mali Slatnik so še nadgradili uspeh ženske ekipe in osvojili prvo mesto. V finalni tekmi so bili boljši od Krke, ki je osvojila drugo mesto, tretji so bili tokrat tekmovalci Društva upokojencev Novo mesto.

Naslednje tekmovanje bo že prihodnji četrtek (12.5.), ko bodo igrišča v Športnem parku Loka gostila moški in ženski turnir v odbojki na mivki.