X

Krka z odličnim kegljanjem na prvo mesto

Minulo soboto je bilo kegljišče Portoval prizorišče jesenskega tekmovanja v kegljanju. V obeh kategorijah sta bili najboljši ekipi Krke, v ženski kategoriji je drugo mesto osvojila ekipa Splošna bolnišnica pred Revozom.

Med moškimi ekipami je na drugem mestu končala ekipa Društva upokojencev Novo mesto, na tretjem pa Revoz. Obema ekipama Krke je tako uspel preboj na skupno prvo mesto v letošnji sezoni. Drugo mesto med ženskimi ekipami je osvojilo Društvo upokojencev Mali Slatnik, tretje pa Splošna bolnišnica. V moški kategoriji so drugi kegljači Revoza in tretji člani Društva upokojencev Novo mesto.

V tem tednu sta v programu dve tekmovanji, in sicer streljanje z zračno puško (12.10.) in nogomet (13.10.)