X

DŠI 2017 - košarka

Čudovita dvorana ŠC Livada je premierno gostila 10 moških in 7 ženskih ekip v sklopu jesenskega košarkarskega turnirja. V obeh kategorijah so športnice in športniki Krke suvereno potrdili prvo mesto iz pomladanskega dela. Drugo mesto pri moških so osvojili novinci na DŠI tekmah – košarkarji ekipe Keragrad.

V borbi za tretje mesto je bila ekipa Revoza boljša od URSA Slovenije. V ženski kategoriji je drugo mesto pripadlo Splošni bolnišnici, tretje pa Pedagoginjam.

V skupnem seštevku letošnje sezone za Krko zaostajata moški košarkarski ekipi Adrie Mobil in Policije. Med ženskimi ekipami je prvo mesto osvojila Krka, drugo mesto si delijo košarkarice Splošne bolnišnice in Pedagoginj.

Nadaljujemo v sredo, 25.10, ko bo v zaklonišču na Jerebovi ulici potekalo tekmovanje v streljanju z zračno puško.