DŠI 2017 - badminton

Na turnirju v badmintonu, ki je potekalo v Športnem centru Košenice, je v ponovitvi finala v prvem delu slavil Andrej Murn (Pedagogi), ki je potrdil letošnjo vladavino v konkurenci DŠI. V finalu je bil ponovno boljši od Roka Kopača (Krka), ki je tudi v skupnem seštevku osvojil drugo mesto. Končno tretje mesto je pripadlo Luki Balabaniču (Adria Mobil).

V ženski kategoriji prav tako ni sprememb na vrhu. Serijska zmagovalk Marija Grdešič (Policija) tudi tokrat ni dovolila presenečenja in je suvereno osvojila turnir ter skupno prvo mesto v letošnji sezoni. Drugo mesto je v seštevku obeh letošnjih turnirjev osvojila Bernarda Perko (Krka), tretje pa Martina Kozan (Policija).

Ekipno zmago v sezoni 2017 v moški kategoriji slavi Krka, drugo mesto je pripadlo ekipi Adria Mobil, tretje pa Revozu. Pri ženskih ekipah si prvo mesto delita ekipi Krke in Policije, tretje mesto pa so si priborile predstavnice Mestne občine.

Naslednji teden bo na sporedu še posamični turnir v namiznem tenisu (ŠC Livada, 13.11.).