DŠI 2018 - Košarka

Jesenskega košarkarskega turnirja se je udeležilo skupno 17 ekip. V moškem delu tekmovanja smo videli ponovitev finala iz pomladanskega dela. Krka je ponovno ugnala Adrio Mobil in zasluženo osvojila prvo mesto. V tekmi za tretje mesto je bila ekipa Keragrad boljša od Revoza.

Tudi med ženskimi ekipami Krka ni dovolila presenečenja, tudi tokrat je bila v finalu boljša od Splošne bolnišnice. Tretje mesto je po zmagi nad Policijo pripadlo Pedagoginjam.

Pred nami je še zadnje tekmovanje v sklopu DŠI 2018 – udeleženci posamičnega tekmovanja v namiznem tenisu se bodo pomerili v ponedeljek, 26.11., v ŠC Livada.

URSA števec!!!

Pred zadnjim letošnjim tekmovanjem je stanje URSA dobrodelnega števca že 2438€. Za zadnjih 100€ so zaslužni udeleženci košarkarskega turnirja.