NOGOMET

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke je potekalo v ŠD Stopiče. Občinske prvakinje so postale učenke OŠ Grm. Druge so bile učenke OŠ Center, tretje mesto pa so zasedle učenke iz OŠ Otočec. Najboljši strelki sta bili Neža Župančič in Nadja Zadel.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence je prvo mesto osvojila ekipa OŠ Center, ki je v finalu po kazenskih strelih z 1:0 premagala ekipo OŠ Drska. Tretje mesto je osvojila ekipa OŠ Šmihel. Najboljši strelec prvenstva je bil Nik Bartolj, ki je dosegel 14 zadetkov.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila ekipa OŠ Grm, ki je v finalu z 1:0 premagala ekipo OŠ Šmihel. Tretje mesto je osvojila ekipa OŠ Drska, ki je imela tudi najboljšo strelko. Petnajst zadetkov je dosegla Neja Selan.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

V torek, 21. 11. 2023, je v ŠD Stopiče potekalo občinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence. Prvo mesto so osvojili učenci OŠ Brusnice, drugi do bili učenci OŠ Bršljin in tretje mesto je pripadlo učencem OŠ Center. Najboljši strelec z 12 zadetki je Tian Čaušević iz OŠ Brusnice.

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence sta se v finale uvrstili Osnovni šoli Brusnice in Bršljin. Uspešnejši so bili nogometaši Osnovne šole Brusnice, ki so slavili s 4 : 0. Tretje mesto je po zmagi nad OŠ Otočec osvojila Osnovna šola Drska. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi sedmimi zadetki je David Janc.

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence se je pomerilo vseh osem šol novomeške občine. Vse tekme turnirja so bile zelo izenačene. V finalu je Osnovna šola Drska premagala Osnovno šolo Šmihel po izvajanju kazenskih strelov, v tekmi za tretje mesto pa je bila Osnovna šola Bršljin uspešnejša od Osnovne šole Center. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi petimi zadetki je Žiga Sečen iz Osnovne šole Drska.

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Grm pred Osnovno šolo Brusnice in Osnovno šolo Center. Najboljši strelki prvenstva s tremi zadetki sta Alja Pajk in Tisa Albreht Šutar.

Razpisi občinskih in področnih prvenstev za srednje in osnovne šole

Razpisi šolskih športnih tekmovanj:
- mali nogomet za mlajše učence (občinsko prvenstvo)
- mala odbojka za mlajše učenke (področno prvenstvo)
- košarka za mlajše učence (področno prvenstvo)
- mala odbojka za mlajše učence (področno prvenstvo)
- mali nogomet za mlajše učence (področno prvenstvo)
- košarka 3x3 (osnovne šole - regijsko prvenstvo)
- košarka 3x3 (srednje šole - regijsko prvenstvo)
- rokomet za mlajše učence (področno prvenstvo)
- rokomet za mlajše učenke (področno prvenstvo)
- atletika posamično - osnovne in srednje šole

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu je nastopilo vseh osem novomeških osnovnih šol. Prvo mesto je osvojila Osnovna šola Brusnice, ki je v finalu premagala Osnovno šolo Otočec. V tekmi za tretje mesto pa je bila od Osnovne šole Grm uspešnejša Osnovna šola Bršljin. Najboljša strelca prvenstva z devetimi doseženimi zadetki sta Tilen Bele in David Janc.

Med tremi udeleženimi šolami na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke, so se najbolj odrezale nogometašice Osnovne šole Grm, ki so po izvajanju kazenskih strelov premagale vrstnice iz Osnovne šole Center. Tretje mesto so zasedle učenke Osnovne šole Brusnice. Po dva zadetka sta dosegli Taja Štamfelj in Alja Pajk in bili tako najboljši strelki občinskega prvenstva.

Razpisi občinskih prvenstev za osnovne šole

V priponki so razpisi občinskih prvenstev za osnovne šole:
- mali nogomet za starejše učenke
- rokomet za starejše učence
- odbojka za starejše učence
- odbojka za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Šmihel, ki je v finalu z 2 : 1 po izvajanju kazenskih strelov premagala Osnovno šolo Drska. Končno tretje mesto je osvojila Osnovna šola Otočec z zmago 2 : 1 proti OŠ Grm prav tako po izvajanju kazenskih strelov. Največ zadetkov in sicer tri sta dosegla Adrian Miljević - Kovačič in Tim Rifelj.

Razpis občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence bo v soboto, 4. 12. 2021, ob 8.00 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Drska pred Osnovno šolo Šmihel, na tretje mesto pa se je uvrstila Osnovna šola Otočec. Najboljši strelec prvenstva s petimi doseženimi zadetki je Adrian Milijević Kovačič.

Naslov občinskih prvakinj v malem nogometu so osvojile mlajše učenke Osnovne šole Center, drugo mesto je pripadlo nogometašicam Osnovne šole Grm in tretje Osnovni šoli Otočec. Najboljša strelka prvenstva s štirim zadetki je Ana Palka iz OŠ Center.