KOŠARKA

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za dijake

V četrtek, 16. 11. 2023, je v ŠD Leona Štuklja potekalo občinsko tekmovanje v košarki za dijake. Prvo mesto so osvojili dijaki Ekonomske šole, drugi so bili gimnazijci in tretji dijaki Šolskega centra Novo mesto Srednje elektro-računalniške šole in tehniške gimnazije.

Na občinskem prvenstvu v košarki za dijake so slavili košarkarji Gimnazije Novo mesto pred Srednjo strojno šolo in Srednjo elektro šolo in tehniško gimnazijo. Najboljši strelec prvenstva je Timon Petrovič iz Srednje gradbene, lesarske in vzgojiteljske šole.

Razpis občinskega prvenstva v košarki za dijake

Občinsko prvenstvo v košarki za dijake bo v sredo, 15. 12. 2021, ob 8.00 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Tudi letos so naslov občinskih prvakov v košarki prepričljivo osvojili dijaki Srednje elektro šole in tehniške gimnazije, saj so v finalu premagali Gimnazijo Novo mesto. Tretje mesto je osvojila Srednja zdravstvena in kemijska šola. Jaka Klobučar je dosegel 64 košev in bil najboljši strelec prvenstva.

Občinski prvaki so postali košarkarji Srednje elektro šole in tehniške gimnazije, ki so v finalu premagali vrstnike Srednje gradbene, lesarske in vzgojiteljske šole, tretje mesto pa je osvojila Gimnazija Novo mesto. Najboljši strelec prvenstva je Leon Stergar.

Prvo mesto na občinskem prvenstvu v košarki za dijake je osvojila srednja elektro šola in tehniška gimnazija, drugo srednja gradbena lesarska in vzgojiteljska šola ter tretje novomeška gimnazija. Najboljši strelec prvenstva je Alen Novak iz srednje strojne šole.

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za dijakinje

Na občinskem prvenstvu v košarki za dijakinje je prepričljivo slavila Gimnazija Novo mesto, najboljša strelka prvenstva pa je Jana Jurečič iz srednje elektro šole in tehniške gimanzije.

Na občinskem prvenstvu v košarki za dijake je tako kot že nekaj zadnjih let slavila srednja elektro šola in tehniška gimnazija, ki je v finalu premagala Gimnazijo Novo mesto. Na tretje mesto se je uvrstila srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola, najboljši strelec prvenstva pa je Mario Križman.