X

ODBOJKA

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za dijake

Srednja strojna šola Šolskega centra Novo mesto je osvojila naslov občinskih prvakov v odbojki za dijake po zmagi v finalu nad Srednjo elektro - računalniško šolo in tehniško gimnazijo Šolskega centra Novo mesto. Tretje mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za dijakinje

Naslov občinskih prvakinj v odbojki za dijakinje je osvojila Gimnazija Novo mesto, ki je v finalu z 2 : 1 premagala Srednjo zdravstveno in kemijsko šolo Šolskega centra Novo mesto. Tretje mesto je osvojila Srednja elektro - računalniška in tehniška gimnazija Šolskega centra Novo mesto.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki na mivki za dijake in dijakinje

V četrtek, 1. 6. 2023, je na Loki potekalo občinsko prvenstvo v odbojki na mivki za srednje šole. Dijaki in dijakinje so večji del tekmovanja igrali v lepem sončnem vremenu, finalne dvoboje pa je popestril krajši naliv, ki pa ni zmotil Gimnazijce, saj so osvojili dvakratni naziv občinskih prvakov. Drugo mesto so osvojili dijaki Srednje elektro šole in tehniške gimnazije, pred tretje uvrščenimi dijaki iz Centra biotehnike in turizma (CBT KŠTG). Pri dijakinjah je drugo mesto osvojila Ekonomska šola, tretje mesto pa Srednja zdravstvena in kemijska šola.

Preberi več

Na občinskem prvenstvu v odbojki za dijake so prva tri mesta in s tem uvrstitev na področno prvenstvo zasedli Gimnazija Novo mesto, Srednja strojna šola in Srednja elektro šola in tehniška gimnazija. Področno prvenstvo bo v četrtek, 27. 10. 2022, v Športni dvorani Leona Štuklja.

Preberi več

Na občinskem prvenstvu v odbojki za dijakinje je nastopilo šest šol. Največ so pokazale novomeške gimnazijke in zmagale pred Srednjo zdravstveno in kemijsko šolo Šolskega centra Novo mesto. Na področno prvenstvo, ki bo 24. 10. 2022, v Brežicah pa se je kot tretjeuvrščena ekipa uvrstila še ekipa Centra biotehnike in turizma kmetijske šole in tehniške gimnazije Grm.

Preberi več

Na občinskem prvenstvu v odbojki za dijake je prvo mesto osvojila Srednja elektro šola in tehniška gimnazija pred Srednjo strojno šolo obe iz Šolskega centra Novo mesto, tretji pa so bili odbojkarji novomeške gimnazije.

Preberi več

Občinske prvakinje v odbojki so postale dijakinje Gimnazije Novo mesto, drugo mesto so osvojile odbojkarice Šolskega centra Novo mesto, Srednje elektro šole in tehniške gimnazije in tretje dijakinje Srednje zdravstvene in kemijske šole prav tako Šolskega centra Novo mesto.

Preberi več

Razpis občinskega prvenstva v odbojki za dijakinje

Občinsko prvenstvo v odbojki za dijakinje bo v četrtek, 9. 12. 2021, ob 8.00 v Športni dvorani Marof.

Preberi več

Občinsko prvenstvo v odbojki za dijakinje bo v četrtek, 9. 12. 2021, ob 8.00 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Preberi več

Naslov občinskih prvakinj v odbojki so osvojile dijakinje Gimnazije Novo mesto z zmago v finalu nad Srednjo zdravstveno in kemijsko šolo Šolskega centra Novo mesto. Tretje mesto so osvojile odbojkarice Srednje elektro šole in tehniške gimnazije.

Preberi več

Dijaki Srednje elektro šole in tehniške gimnazije Šolskega centra Novo mesto so prepričljivo osvojili naslov občinskih prvakov v odbojki, za njimi so se uvrstili odbojkarji Srednje strojne šole ter Srednje zdravstvene in kemijske šole prav tako Šolskega centra Novo mesto.

Preberi več

Na občinskem prvenstvu v odbojki na mivki za srednje šole so pri dijakih slavili odbojkarji Srednje elektro šole in tehniške gimnazije pred Gimnazijo Novo mesto, pri dijakinjah pa je prvo mesto osvojila Srednja zdravstvena in kemijska šola, drugo pa Srednja elektro šola in tehniška gimanzja.

Preberi več

Prvo mesto na občinskem prvenstvu v odbojki za dijakinje je osvojila Gimnazija Novo mesto, drugo Srednja zdravstvena in kemijska šola in tretje srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola.

Preberi več

Naslov občinskih prvakov so osvojili odbojkarji Srednje elektro šole in tehniške gimnazije, ki so v finalu premagali vrstnike iz Srednje zdravstvene in kemijske šole. Tretje mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki na mivki za srednje šole - šolsko leto 2018-19

Na občinskem prvenstvu v odbojki na mivki za srednje šole, ki smo ga organizirali že za šolsko leto 2018-19 so si mesto na polfinalu državnega prvenstva zagotovile SEŠTG in gimazija pri dijakih in SZKŠ in gimnazija pri dijakinjah.