X

ATLETIKA

PODROČNO EKIPNO PRVENSTVO V ATLETIKI ZA SREDNJE ŠOLE

Na področnem ekipnem prvenstvu v atletiki za srednje šole je tekmovalo skoraj 250 dijakov in dijakinj. V obeh konkurencah je z zelo dobrim rezultatom slavila Gimnazija Novo mesto, drugo mesto je pri dijakih osvojila ŠC NM SEŠTG in pri dijakinjah ŠC NM SZKŠ, tretje pa ŠC NM SSŠ pri dijakih ter Gimnazija Brežice pri dijakinjah.

Preberi več

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v atletiki za srednje šole

Področnega posamičnega prvenstva v atletiki se je udeležilo okoli 140 dijakov in dijakinj, nekoliko manj od pričakovanj. Kljub temu je bilo doseženih nekaj dobrih rezultatov. Finale državnega prvenstva bo v četrtek, 18. 5. 2023, v Velenju.

Preberi več

Rezultati področnega ekipnega prvenstva v atletiki za srednje šole

Področnega ekipnega prvenstva v atletiki za srednje šole se je udeležilo 248 dijakov in dijakinj. Doseženih je bilo nekaj zelo dobrih rezultatov. V obeh kategorijah je z veliko prednostjo zmagala Gimnazija Novo mesto pred Srednjo zdravstveno in kemijsko šolo pri dijakinjah in Srednjo elektro šolo in tehniško gimnazijo pri dijakih. Finale državnega prvenstva bo 5. 10. 2022.

Preberi več

Po dveh letih smo ponovno izpeljali področno posamično prvenstvo v atletiki za srednje šole, katerega se je udeležilo okoli 170 dijakov in dijakinj. Doseženih je bilo nekaj izvrstnih rezultatov. Finale državnega prvenstva bo 26. 5. 2022 v Mariboru.

Preberi več

Razpisi občinskih in področnih prvenstev za srednje in osnovne šole

Razpisi šolskih športnih tekmovanj:
- mali nogomet za mlajše učence (občinsko prvenstvo)
- mala odbojka za mlajše učenke (področno prvenstvo)
- košarka za mlajše učence (področno prvenstvo)
- mala odbojka za mlajše učence (področno prvenstvo)
- mali nogomet za mlajše učence (področno prvenstvo)
- košarka 3x3 (osnovne šole - regijsko prvenstvo)
- košarka 3x3 (srednje šole - regijsko prvenstvo)
- rokomet za mlajše učence (področno prvenstvo)
- rokomet za mlajše učenke (področno prvenstvo)
- atletika posamično - osnovne in srednje šole

Preberi več

Področnega ekipnega prvenstva v atletiki se je udeležilo šest šol iz dolenjskega področnega centra, na prvenstvu pa je izven konkurence nastopila tudi Gimnazija Šentvid iz Ljubljane. Pri dijakinjah so slavile tekmovalke Gimnazije Novo mesto, pri dijakih pa atleti Šolskega centra Novo mesto Srednja elektro šola in tehniška gimnazija.

Preberi več

Atletsko ekipno področno prvenstvo je bilo prvo šolsko športno tekmovanje v letošnjem letu. Udeležilo se ga je pet šol pri dijakih in štiri pri dijakinjah. Tekmovanje je potekalo na drugačen način kot v preteklih letih, saj je vsaka šola nastopila posebej. Pri dijakinjah je največ točk zbrala Gimnazija Brežice, pri dijakih pa Srednja elektro šola in tehniška gimnazija Novo mesto.

Preberi več

Na področnem ekipnem prvenstvu v atletiki za srednje šole so prva tri mesta pri dijakih zasedle Srednja elektro šola in tehniška gimnazija, Gimnazija Brežice in Srednja strojna šola, pri dijakinjah pa Gimnazija Novo mesto, Gimnazija Brežice in Srednja elektro šola in tehniša gimnazija.

Preberi več

Nekaj manj kot sto dijakov in dijakinj je tekmovalo na področnem posamičnem prvenstvu v atletiki. Finale državnega prvenstva bo v sredo, 15. 5. 2019, v Mariboru.

Preberi več

Gimnazija Brežice in Srednja elektro šola in tehniška gimnazija sta ekipni področni prvakinji pri dijakinjah oziroma pri dijakih. Področnega prvenstva se je sicer udeležilo zelo lepo število srednješolcev in sicer več kot 270.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v atletiki za srednje šole

Na področnem posamičnem prvenstvu v atletiki se je pomerilo okoli 160 dijakov in dijakinj, ki so lovili norme za uvrstitev na finale državnega prvenstva, ki bo 16. 5. 2018 v Mariboru.

Preberi več

Na področnem ekipnem prvenstvu v atletiki za srednje šole so pri dijakih slavili z odličnim rezultatom tekmovalci Srednje elektro šole in tehniške gimnazije Novo mesto, pri dijakinjah pa tekmovalke Gimnazije Brežice.

Preberi več

Področnega posamičnega prvenstva v atletiki se je udeležilo okoli 150 dijakov in dijakin iz celega področnega centra Dolenjska. Doseženih je bilo nekaj zelo dobrih rezultatov. Finale državnega prvenstva bo v sredo, 17. 5. 2017 v Mariboru.

Preberi več

Področno ekipno prvenstvo v atletiki za srednje šole

Področno prvenstvo v atletiki je potekalo na stadionu Portovald in se ga je udeležilo več kot 300 dijakov in dijakinj. Pri dijakinjah so slavile tekmovalke gimnazije Brežice, pri dijakih pa ekipa srednje elektro šole in tehniške gimnazije Novomesto.