BADMINTON

DŠI 2024 - BADMINTON - pomladanski del

Pomladanskega posamičnega turnirja v badmintonu za Delavske športne igre se je udeležilo 75 tekmovalcev in tekmovalk. V moški kategoriji je zmagal Nejc Zaviršek, ki je v finalu premagal Luko Balabaniča. Tretje mesto je zasedel Matija Golob. V ženski konkurenci je zmagala Urška Kos pred Anjo Kinčič in Mašo Bizjan. Ekipno pri moških je zmagala Adria Mobil, pri ženskah pa ekipa Krke.

DŠI - badminton

Več kot petdeset tekmovalcev in tekmovalk se je pomerilo v badmintonu za Delavske športne igre v jesenskem delu. V ženski kategoriji je zmagala Anja Kinčič, v moški pa Nejc Zaviršek. Oba sta najboljša tudi v skupnem seštevku za sezono 2023. Ekipno je v skupnem seštevku v obeh kategorijah najboljša Krka, pri ženskah je drugi Revoz pri moških pa Adria Mobil.

DŠI 2020 - BADMINTON

Pomladanski posamični turnir v badmintonu je minil povsem v znamenju Krke. Predstavniki daleč najštevilčnejše ekipe na tekmovanju so bili namreč najboljši tako med posamezniki kot v ekipnem seštevku.

DŠI 2019 - BADMINTON -JESEN

Za nami je tudi jesenski turnir v badmintonu. Sodelovalo je 37 posameznikov in 23 posameznic, kar se tiče ekipnega dela pa so udeleženci zastopali 11 moških in 9 ženskih ekip.

DŠI 2019 - BADMINTON

Včeraj, 5. 3. 2019, so se predstavniki in predstavnice pomerili v pomladanskem delu tekmovanja v badmintonu. Pri dekletih so nastopile predstavnice osmih podjetij, v moški konkurenci pa predstavniki enajstih podjetij.

URSA dobrodelni znesek v sezoni 2019 je skočil na 187€. Za zadnji skok je poskrbelo 64 udeležencev turnirja v badmintonu.

DŠI 2018 - badminton - jesenski del

Jesenski turnir v badmintonu sta prepričljivo osvojila »krkaša«Jerca Bajuk v ženski in Rok Kopač v moški kategoriji. Jerca je v finalu ugnala Sandro Turk (Krka), tretje mesto je po zmagi proti Katji Jenič (Adria Mobil) pripadlo Mariji Grdešič (Policija). V moškem finalu je moral Kopačevo premoč priznati Dejan Janc (Krka), v tekmi za tretje mesto pa je bil Luka Balabanič (Adria Mobil) boljši od Vojka Antončiča (Krka).

Jerca Bajuk in Rok Kopač med posamezniki, ekipno Krka

Na prvem letošnjem turnirju v badmintonu sta v posamični konkurenci slavila predstavnika Krke; novinka na DŠI, Jerca Bajuk in branilec drugega mesta iz lanske sezone, Rok Kopač. Tudi ekipno je v obeh kategorijah slavila Krka.

DŠI 2017 - badminton

Na turnirju v badmintonu, ki je potekalo v Športnem centru Košenice, je v ponovitvi finala v prvem delu slavil Andrej Murn (Pedagogi), ki je potrdil letošnjo vladavino v konkurenci DŠI. V finalu je bil ponovno boljši od Roka Kopača (Krka), ki je tudi v skupnem seštevku osvojil drugo mesto. Končno tretje mesto je pripadlo Luki Balabaniču (Adria Mobil).

Najboljša v badmintonu Andrej Murn in Marija Grdešič

Andrej Murn (Pedagogi) in Marija Grdešič (Policija) sta bila na pomladanskem turnirju v badmintonu najboljša posameznika.

DŠI v badmintonu

Na jesenskem turnirju v badmintonu so, tako kot v prvem letošnjem delu, sam vrh krojile iste tekmovalke in tekmovalci. V moškem delu sta se za prvo mesto ponovno »udarila« Luka Balabanič (Adria Mobil) in Rok Kopač (Krka).

Badminton pomladanski del

V Športnem centru Košenice je potekal pomladanski turnir v badmintonu v okviru letošnjih DŠI.