ODBOJKA

D. Š. I. - ODBOJKA

Na tekmovanju Delavskih športnih iger v odbojki je v jesenskem delu tako pri ženskah kot pri moških slavila Krka, ki je v obeh konkurencah zmagala tudi v skupnem seštevku. Drugo mesto je pri ženskah osvojila Splošna bolnišnica Novo mesto pri moških pa Roletarstvo Medle.

Odbojka na mivki za Delavske športne igre

Začela so se tekmovanja v jesenskem delu Delavskih športnih iger. Prvega tekmovanja v odbojki na mivki se je udeležilo sedem ekip v ženski in pet v moški kategoriji. Tako pri moških kot ženskah je slavila Krka, Adria Mobil je zasedla drugo mesto v ženski in tretje v moški konkurenci, medtem ko je bil Revoz drugi pri moških in Pedagoginje tretje pri ženskah.

DŠI 2020 - Odbojka na mivki - jesen

Jesenski del tekmovanj Delavskih športnih iger se je pričel s tekmovanjem v odbojki na mivki. Sodelovalo je 15 ekip, v obeh kategorijah so slavili predstavniki Krke. V moškem delu turnirja je drugo mesto zasedla ekipa Revoza, tretje pa Roletarstvo Medle. Med ženskimi ekipami pa so po porazu v finalu drugo mesto zasedle odbojkarice Splošne bolnišnice, tretje pa Policija.

DŠI 2020 - Odbojka na mivki

Po natančno treh mesecih od zadnjega tekmovanja se nadaljuje tudi pomladanski del tekmovanj v okviru 60. sezone Delavskih športnih iger. Kot prvi so po »prisilnem« odmoru formo predstavili predstavniki ekip v odbojki na mivki.

DŠI 2019 - ODBOJKA - JESEN

Drugega letošnjega turnirja v dvoranski odbojki se je udeležilo po osem ekip v vsaki kategoriji. Tako med moškimi kot med ženskimi ekipami Krka ni dovolila presenečenja in je suvereno osvojila naslov najboljše DŠI odbojkarske ekipe v sezoni 2019. V moškem finalu so tokrat Krki morali priznati premoč predstavniki Roletarstva Medle, tretje mesto je osvojil Revoz. V ženskem delu turnirja pa smo bili priča enakemu zaključku kot v pomladanskem delu. Krka je bila v finalu boljša od Splošne bolnišnice, v tekmi za tretje mesto pa Policija od ekipe Pedagoginje.

DŠI 2019 - ODBOJKA NA MIVKI

Odbojkarska igrišča v Športnem parku Loka so gostila prvo jesensko tekmovanje v sklopu Delavskih športnih iger 2019. V moški kategoriji, v kateri je sodelovalo 10 ekip, favoriti niso dovolili presenečenja, saj so prve tri ekipe potrdile uvrstitev s pomladanskega turnirja. Končni vrstni red letošnje sezone je torej: 1. mesto Revoz, 2. mesto Krka in 3. mesto Roletarstvo Medle.

Po krajšem premoru, ki je bil posledica slabega vremena v maju, smo včeraj v pravih poletnih pogojih le izvedli turnir v odbojki na mivki. Med 10 moškimi ekipami sta se v finalu pričakovano srečali ekipi Krke in Revoza. Dvoboj, ki ga je odločil tretji niz, je pripadel predstavnikom Revoza. Tretje mesto je osvojila ekipa Roletarstva Medle, ki je bila boljša od Komunale.

DŠI 2019 - ODBOJKA

Pomladanskega odbojkarskega turnirja v ŠC Livada se je udeležilo 10 moških in 7 ženskih ekip. Med moškimi ekipami je slavila Krka, ki je v finalu z 2:1 strla odpor Revoza. V tekmi za 3. mesto je bila Splošna bolnišnica boljša od Komunale. Tudi v ženski kategoriji so slavile odbojkarice Krke, ki so bile v finalu boljše od Splošne bolnišnice, tretje mesto pa je pripadlo Policiji, ki je po ogorčenem boju z 2:1 premagala ekipo Pedagoginj.

Naslednje tekmovanje bo že v soboto, 13.4., ko bo na Kegljišču Portoval potekalo kegljanje.

V zadnjih treh tekmovanjih v okviru DŠI 2019 je sodelovalo kar 320 udeležencev, ki so poskrbeli za visok skok URSA dobrodelnega števca. Pred tekmovanjem v kegljanju je stanje števca že 731€.

DŠI 2018 - ODBOJKA

Odbojkarski turnir v drugem delu letošnjih Delavskih športnih iger, je v dvorano ŠC Livada privabil 15 ekip, 9 v moški in 6 v ženski kategoriji. V moškem delu je v pričakovanem finalu ponovno zmagala Krka, Revoz je klonil z rezultatom 2:0. Tekmo za 3. mesto je osvojila Adria Mobil, ki je bila boljša od Splošne bolnišnice.

DŠI 2018 - odbojka na mivki

Na prvem jesenskem tekmovanju v okviru Delavskih športnih iger 2018 je sodelovalo 9 moških in 6 ženskih ekip. V moškem finalu se je Krka oddolžila Revozu za poraz v prvem delu, tretje mesto je po zmagi nad Adrio Mobil, pripadlo Komunali.

Na pomladanskem turnirju je skupno sodelovalo 18 ekip. V moški kategoriji je Revoz v finalu premagal Krko, v tekmi za tretje mesto pa je bila Adria Mobil boljša od Komunale.

DŠI 2018 - odbojka

V dvorani ŠC Livada smo izvedli pomladanski turnir v odbojki. V moški kategoriji je z zmago v finalu prvo mesto osvojila Krka, drugo Revoz, tretje pa Adria Mobil.

DŠI 2017 - odbojka

Na zadnjem letošnjem tekmovanju v sklopu DŠI 2017, je sodelovalo 9 moških in 9 ženskih ekip. V moški kategoriji smo bili priča napetemu finalu med ekipama Revoz in Krka. Kljub tesni zmagi slednje, je skupno prvo mesto pripadlo Revozu. Druga v skupnem seštevku je Krka in tretja Adria Mobil.

DŠI 2017 - odbojka na mivki

Za uvod v jesenski del tekmovanj v sklopu DŠI 2017, smo včeraj na novih igriščih na Loki, izvedli turnir v odbojki na mivki. Ekipi Krke sta se v finalu oddolžili tekmecem za poraz v pomladanskem delu.

Na pomladanskem turnirju v odbojki na mivki so med dvanajstimi moškimi ekipami prvo mesto osvojili predstavniki Revoza, ki so v finalu gladko z 2:0, premagali Krko. V tekmi za tretje mesto je bila ekipa Adrie Mobil boljša od Splošne bolnišnice.