STRELJANJE

DŠI 2018 - Streljanje

Med 12 moškimi ekipami v streljanju z zračno puško so prvo mesto osvojili tekmovalci iz Krke (845 krogov), pred člani Društva upokojencev (819) in ekipo Revoza (812). Med 49 posamezniki je imel najbolj mirno roko predstavnik Revoza, Hanzi Mohorič (186 krogov).

Najboljši strelci so v Revozu in Policiji

Med 14 moškimi ekipami so v streljanju z zračno puško z 816 krogi prepričljivo slavili člani ekipe Revoz, pred Telekomom (805) in URSA Slovenijo (802). Med posamezniki je bil najboljši lanskoletni skupni zmagovalec Hanzi Mohorič (Revoz; 185) pred predstavnikom Krke Petrom Korelcem (184) in Andrejem Novakom (URSA Slovenija; 181).

DŠI 2016 – streljanje z zračno puško

Jesenska tekma v streljanju je v moški kategoriji pripadla ekipi Krke pred Društvom upokojencev in Revozom, med ženskimi ekipami pa so bile najbolj natančne predstavnice Policije pred Krko in Društvom upokojencev.