Cooperjev test v organizaciji FIT KLUBA

Stadion Portovald so danes zasedli tekači, ki so se v okviru jubilejne izvedbe Rudolfovih tednov športa udeležili testa aerobnih sposobnosti. Cooperjev test, ki se ga je udeležilo 31 tekačev, je potekal v organizaciji FIT KLUBA pod vodstvom Primoža Kobeta

Prvo mesto v ženski kategoriji je med 11 tekmovalkami pripadlo Bojani Fajs, ki je 2400 m dolgo progo pretekla s časom 10:28. V moški kategoriji, kjer je sodelovalo 20 tekačev, pa je slavil Matjaž Recelj s časom 8:17. Vsem udeležencem, tudi štirim najmlajšim, ki so premagali 600 m dolgo progo, je naš maratonec podelil zaslužene spominske medalje.

V tem tednu bodo svojo aktivnost izvedli tudi člani Triatlonskega kluba Novo mesto, ki v soboto, 14.5., pripravljajo 3. Družinski akvatlon v bazenu pri OŠ Grm.