X

RAZPISI

Razpis področnega posamičnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole

Področno posamično prvenstvo v badmintonu za osnovne šole bo v četrtek, 17. 10. 2019, ob 9.00 na Mirni.

Preberi več

Razpis šolskih in štafetnih tekov v okviru novomeškega polmaratona

Šolski teki za učence in učenke ter štafetni teki za dijake in dijakinje bodo v soboto, 5. 10. 2019, ob 16.00 na Novem trgu v Novem mestu, v okviru 2. novomeškega polmaratona.

Preberi več

Razpis področnega ekipnega prvenstva v atletiki za osnovne šole

Področno ekipno prvenstvo v atletiki za osnovne šole bo v torek, 24. 9. 2019, ob 13.30 na stadionu Portovald v Novem mestu.

Preberi več

Razpis polfinala državnega prvenstva v odbojki na mivki za osnovne šole

Polfinale državnega prvenstva v odbojki na mivki za osnovne šole bo v torek, 10. 9. 2019, ob 9.30 v športnem parku na Loki v Novem mestu. Pravico sodelovanja imajo uvrščene šole pri učencih in učenkah iz področnih centrov Dolenjska, Grosuplje, Posavje in Zasavje.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v odbojki na mivki za osnovne šole

Področno prvenstvo v odbojki na mivki za učence in učenke bo v torek, 4. 6. 2019, ob 9. 30 na igriščih v Športnem parku Loka v Novem mestu. Tekmovanje šteje že za šolsko leto 2019-20.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v košarki 3x3 za osnovne šole

Področno prvenstvo za učence in učenke v košarki 3x3 bo v sredo, 15. 5. 2019, ob 9.00 v Športni dvorani Marof.

Preberi več

Razpis področnega posamičnega prvenstva v atletiki za osnovne šole

Področno posamično prvenstvo v atletiki za osnovne šole bo v torek, 21. 5. 2019, ob 10.00 na stadionu Portovald.

Preberi več

Razpis področnega posamičnega prvenstva v šahu za najmlajše

Področno posamično prvenstvo za najmlajše učence in učenke bo v sredo, 24. 4. 2019, ob 14.30 v jedilnici Šolskega centra v Novem mestu.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Področno prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke bo v torek, 16. 4. 2019, ob 10.00 v športni dvorani v Šentjerneju.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v rokometu za mlajše učenke in učence

Področno prvenstvo v rokometu za mlajše učenke in učence bo v torek, 2. 4. 2019, ob 10.00 v dvorani Osnovne šole Trebnje.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v štafetnih tekih za osnovne šole

Štafetni teki za najmlajše in mlajše učence ter učenke bodo v okviru novomeškega teka v soboto, 6. 4. 2019, ob 15.30 na Glavnem trgu v Novem mestu.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v košarki 3x3 za srednje šole

Področno prvenstvo v košarki 3x3 za dijake in dijakinje bo v ponedeljek, 11. 3. 2019, ob 9.00 v Športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Področno prvenstvo v malem nogometu za mlajše učence bo v sredo, 26. 2. 2019 v športni dvorani Loka v Črnomlju

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Področno prvenstvo v košarki za mlajše učenke bo v torek, 26. 2. 2019 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Preberi več

Razpis področnega ekipnega in posamičnega prvenstva v namiznem tenisu

Področno ekipno in posamično prvenstvo v namiznem tenisu za osnovne šole bo v četrtek, 14. 2. 2019 ob 9.30 na Livadi.

Preberi več