ROKOMET

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za mlajše učence

Občinsko prvenstvo v rokometu za mlajše učence je potekalo v ŠD Stopiče. Prvo mesto je osvojila OŠ Grm, ki je v finalu premagala OŠ Drska. Tretje mesto je osvojila OŠ Stopiče. Najboljši strelec prvenstva je bil Žan Vidmar iz OŠ Grm, ki je dosegel 35 zadetkov.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence je Osnovna šola Bršljin v finalu premagala Osnovno šolo Stopiče. V tekmi za tretje mesto pa so bili rokometaši Osnovne šole Šmihel boljši od Osnovne šole Center. Najboljši strelec občinskega prvenstva je Nik Pust, ki je dosegel 32 zadetkov.

Naslov občinskih prvakov v rokometu za mlajše učence so osvojili rokometaši Osnovne šole Center po zmagi v finalu nad Osnovno šolo Drska. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Grm. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi 29 zadetki je Andraž Kirm.

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence sta se v finalu pomerili OŠ Šmihel in OŠ Center. Uspešnejši so bili rokometaši Osnovne šole Šmihel. V tekmi za tretje mesto so rokometaši Osnovne šole Grm premagali Osnovno šolo Stopiče. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi dvajsetimi goli je Črt Peterlin.

Razpisi občinskih prvenstev za osnovne šole

V priponki so razpisi občinskih prvenstev za osnovne šole:
- mali nogomet za starejše učenke
- rokomet za starejše učence
- odbojka za starejše učence
- odbojka za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Center z zmago v finalu nad Osnovno šolo Šmihel, tretji so bili rokometaši Osnovne šole Stopiče. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi štiriindvajsetimi zadetki je Tjaž Butala.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učenke

Naslov občinskih prvakinj v rokometu so osvojile starejše učenke Osnovne šole Grm. Drugo mesto je pripadlo Osnovni šoli Stopiče in tretje Osnovni šoli Center. Najboljša strelka prvenstva z 22 zadetki je Janja Avsec.

Najboljši na občinskem prvenstvu v rokometu so bili starejši učenci Osnovne šole Stopiče, ki so v finalu premagali vrstnike iz Osnovne šole Grm. Tretje mesto so zasedli rokometaši Osnovne šole Center. Najboljši strelec prvenstva je s dvainštiridesetimi zadetki Maks Reba.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za mlajše učenke

Občinske prvakinje v rokometu za mlajše učenke so postale rokometašice Osnovne šole Grm, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Stopiče in tretje Osnovna šola Bršljin. Najboljša strelka prvenstva je Nežka Ocepek, ki je dosegla 21 zadetkov.

Rezultati Občinskega prvenstva v rokometu za mlajše učence

V Stopičah se je, 20. 3. 2019, pet osnovnih šol pomerilo na področnem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učence. Najbolj uspešna je bila OŠ Center, ki je v finalu premagala OŠ Bršljin z 13:12.

Občinske prvakinje v rokometu za starejše učenke so postale rokometašice OŠ Stopiče, drugo mesto je osvojila OŠ Otočec in tretje OŠ Grm.

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence so prva tri mesta osvojili rokometaši OŠ Stopiče, Center in Bršljin.

Na občinskem prvenstvu v rokometu za mlajše učence je prvo mesto osvojila osnovna šola Grm, ki je v finalu premagala osnovno šolo Bršljin. Tretje mesto je osvojila osnovna šola Stopiče. Najboljši strelec prvenstva je Anže Pirh, ki je dosegel dvajset zadetkov.

Rokometašice osnovne šole Grm so osvojile naslov občinskih prvakinj v rokometu za mlajše učenke, drugo mesto je osvojila osnovna šola Stopiče in tretje osnovna šola Center. Najboljša strelka prvenstva z dvanajstimi zadetki je Žana Bačar.

Občinske prvakinje v rokometu za starejše učenke so postale rokometašice OŠ Stopiče, drugo mesto je osvojila OŠ Grm in tretje OŠ Otočec. Najboljša strelka prvenstva s 17 zadetki je Lea Kovačič iz OŠ Stopiče.