ŠAH

Rezultati občinskega ekipnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem ekipnem prvenstvu v šahu za osnovne šole je prvo mesto pri mlajših učenkah in starejših učencih osvojila Osnovna šola Center, Osnovna šola Šmihel je bila najuspešnejša pri starejših učenkah, pri mlajših učencih pa je slavila Osnovna šola Bršljin.

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Področnega posamičnega prvenstva za osnovne šole se je udeležilo natanko 100 šahistov in šahistk. V posameznih kategorijah so slavili Tina Lavrič Osnovna šola Toneta Pavčka, Igor Dragičević Osnovna šola Drska, Jurij Hudoklin Osnovna šola Center in Rosa Brinovar Osnovna šola Dolenjske Toplice.

Rezultati občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole se je udeležilo več kot 100 mladih šahistov. Občinski prvaki so postali Jakob Tešar iz OŠ Bršljin, Lara Pajtler OŠ Grm, Maks Cetina OŠ Center in Ela Fir OŠ Stopiče.

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole je pri mlajših učenkah slavila Ines Božič pri mlajših učencih Dan Jantolek in pri starejših učencih Marko Kapš vsi iz Osnovne šole Šmihel, pri starejših učenkah pa Ivana Erenda Amber iz Osnovne šole Center.

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole so v posameznih kategorija zmagali: Janez Radež, Iva Zala Gotlib Kerin, Pavel Radež in Lucija Radež vsi iz Osnovne šole Otočec.

Razpis občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Občinsko posamično prvenstvo v šahu za starejše in mlajše učence ter učenke, bo v četrtek, 9. 12. 2021, ob 14.30 v avli Kulturnega centra Janeza Trdine.

Občinsko posamično prvenstvo v šahu za starejše in mlajše učence ter učenke bo v četrtek 9. 12. 2021, ob 14.30 v avli Kulturnega centra Janeza Trdine.

Občinsko posamično prvenstvo za starejše in mlajše učence ter učenke bo v četrtek, 9. 12. 2021, ob 14.30 v avli Kulturnega centra Janeza Trdine.

Na občinskem ekipnem prvenstvu v šahu za osnovne šole je pri mlajših učenkah slavila Osnovna šola Drska, pri starejših učenkah Osnovna šola Otočec pri starejših in mlajših učencih pa Osnovna šola Šmihel.

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu je pri mlajših učencih zmagal Tomaž Povh, pri mlajših učenkah Ivana Erenda Amber, starejših učenkah Kristina Žagar in pri starejših učencih Tin Bevc Taraniš.

Na občinskem ekipnem prvenstvu v šahu za osnovne šole so v posamezmih kategorijah slavile Osnovna šola Šmihel (mlajši in starejši učenci), Osnovna šola Drska (mlajše učenke) in Osnovna šola Otočec (starejše učenke).

Na področnem posamičnem prvenstvu v šahu so v posamičnih kategorijah slavili Lucija Radež OŠ Otočec, Gašper Celič OŠ Dolenjske Toplice, Tinej Rajh OŠ Šmihel in Tjaša Pajek OŠ Mirna.

Na občinskem posamičnem prvenstvu za osnovne šole so v posamičnih kategorijah zmagali Klemen Šumak, Lucija Radež, Tinej Rajh in Ivana Horvat.

Na občinskem ekipnem prvenstvu v šahu je pri mlajših učenkah slavila OŠ Otočec, pri mlajših učencih OŠ Center, starejših učenkah OŠ Grm in pri starejših učencih OŠ Šmihel.

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole so v posameznih kategorijah slavili Kristina Žagar Otočec, Oskar Luzar Drska, Andrej Kastrevec Šmihel in Nina Knoll Grm.