Zmagovalca v namiznem tenisu Tone Špringer in Antonija Bahor

Na posamičnem turnirju v namiznem tenisu je Tone Špringer (Zavarovalnica Triglav) v finalu s 3:1 premagal Damirja Škerla (Pedagogi). Med 40 tekmovalci je tretje mesto osvojil Darko Jakobčič (Vectum). Ekipno je med 15 ekipami slavila Krka pred Pedagogi in Agencijo Renta.

V ženski kategoriji je finalni dvoboj pripadel Antoniji Bahor (Policija), ki je bila boljša od Agate Rudman (Krka). Dvoboj za tretje mesto med Vladimiro Saje (Krka) in Tatjano Hribar (Komunala) je s tesnim rezultatom 3:2 dobila predstavnica Krke. 15 posameznic je zastopalo 6 ženskih ekip med katerimi je bila najboljša Policija pred Krko in Revozom.

Z DŠI nadaljujemo v soboto, 25.3., ko se bodo v prostorih Kegljišča Portoval pomerili najboljši podiralci kegljev.