DŠI 2019 - NAMIZNI TENIS - JESEN

Končan je tekmovalni del 59. sezone Delavskih športnih iger. Da je namizni tenis izjemno priljubljena panoga med rekreativci dokazuje tudi dejstvo, da se je DŠI tekmovanj v letošnji sezoni udeležilo 22 moških in 10 ženskih različnih ekip. Na jesenskem turnirju v namiznem tenisu je sodelovalo 42 tekmovalcev in 18 tekmovalk. V moški konkurenci so prvi štirje iz pomladanskega dela potrdili primat najboljših in vlogo favoritov za najvišja mesta. Uroš Slatinšek (Roletarstvo Medle) je po finalni zmagi proti Tomažu Kralju (Krka) zasluženo osvojil naziv prvaka v letošnji sezoni. Tretje mesto je osvojil Damir Škerl (Pedagogi), ki je bil boljši od Toneta Špringerja (Zavarovalnica Triglav). Ekipno se prvega mesta veselijo predstavniki Krke (86 točk), drugega mesta z 78 točkami Revoz (kar štirje posamezniki so med TOP 10 sezone), tretje mesto pa je pripadlo ekipi Pedagogi (69 točk).

Ob odsotnosti zmagovalke pomladanskega dela (Petra Šmid - Pedagoginje) je bilo jasno, da se bodo za končna najvišja mesta borile ostale tekmovalke, katere smo zadnjih nekaj let vajeni pri vrhu. V finalu je bila Aga Rudman (Krka) boljša od Antonije Bahor (Policija) in osvojila naslov najboljše v sezoni 2019. Tretje mesto med Vladimiro Saje in Karmen Švigelj (obe Krka) je osvojila slednja in si priborila tudi skupno tretje mesto. Najboljše ženske ekipe v letu 2019 so Krka (67 točk), Policija (56) in Roletarstvo Medle (49).

Ob izteku 59. Sezone Delavskih športnih iger vabimo k sodelovanju na tekmovanjih v sklopu jubilejne, 60. izvedbe v letu 2020. Začeli bomo z veleslalomom, in sicer v soboto, 15. februarja, na Gačah.

URSA števec!!!

Znana je končna udeležba na letošnjih tekmovanjih v sklopu Delavskih športnih iger. Akcija URSA DOBRODELNI ŠTEVEC, ki jo že peto leto izvajamo v sodelovanju s podjetjem URSA Slovenija, je z vztrajnostjo vseh sodelujočih tudi tokrat dosegla odlično udeležbo (2499) in s tem zbrana dobrodelna sredstva, za kar se vsem iskreno zahvaljujemo. Zadnjih 60€ so z udeležbo prispevali udeleženci jesenskega turnirja v namiznem tenisu. BRAVO!