KOŠARKA

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Na občinskem prvenstvu v košarki za mlajše učenke je v finalu Osnovna šola Grm prepričljivo premagala Osnovno šolo Drska, tretje mesto pa je osvojila Osnovna šola Bršljin. Najboljša strelka prvenstva je Franja Horvat.

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na finalnem turnirju v košarki za mlajše učence je naslov očinskega prvaka osvojila Osnovna šola Center, drugo mesto je zasedla Osnovna šola Grm in tretje Osnovna šola Otočec. Najboljši strelec turnirja je Žak Smrekar, ki je zadel 67 košev.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence - 2. skupina

Na drugem polfinalnem turnirju v košarki za mlajše učence, sta si mesto na finalu občinskega prvenstva priborili OŠ Center in OŠ Otočec. Finalni turnir bo v četrtek 24. 1. 2019 na Osnovni šoli Drska.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na polfinalnem turnirju 1. skupine občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence, sta si mesto na finalnem turnirju izborili Osnovna šola Grm in Drska.

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v košarki za starejše učenke sta se v finalu pomerile Osnovna šola Bršljin in Osnovna šola Drska. Uspešnejše so bile bršljinske košarkarice. Tretje mesto je osvojila OŠ Grm. Najboljša strelka občinskega prvenstva je Vana Bašić iz OŠ Bršljin.

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence

Na finalnem turnirju v košarki za starejše učence si je prvo mesto priborila Osnovna šola Center s tesno zmago nad Osnovno šolo Grm. Najboljši strelec prvenstva je s 76 koši Urh Kovačič iz OŠ Center.

Polfinale občinskega prvenstva v košarki za starejše učence - 2. skupina

Na drugem polfinalnem turnirju v košarki za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Center, drugo pa Osnovna šola Otočec. Obe ekipi sta se uvrstili na finalni turnir, ki bo v četrtek, 25. 10. 2018 na Osnovni šoli Bršljin.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence - 1. skupina

Na prvem polfinalu občinskega prvenstva v košarki za starejše učence, sta si mesto na finalnem turnirju zagotovili Osnovna šola Grm in Bršljin.

Naslov občinskih prvakinj v košarki za mlajše učenke so osvojile košarkarice osnovne šole Grm, drugo mesto je osvojila osnovna šola Drska in tretje osnovna šola Bršljin. Najboljša strelka prvenstva je Franja Hrovat iz OŠ Grm.

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na občinskem prvenstvu v košarki za mlajše učence so prva tri mesta in s tem uvrstitev na področno prvenstvo zasedle osnovna šola Grm, Center in Bršljin. Najboljši strelec občinskega prvenstva je Sergej Petkovič iz OŠ Grm, ki je dosegel 49 košev.

Občinske prvakinje v košarki za starejše učenke so postale košarkarice osnovne šole Grm, ki so v finalu premagale osnovno šolo Drska. Tretje mesto je osvojila OŠ Bršljin. Najboljša strelka prvenstva je Lea Judež z 52 koši.

Rezultati finala občinskega prventva v košarki za starejše učence

Finalni turnir občinskega prvenstva v košarki za starejše učence je bil na Osnovni šoli Drska. Prvo mesto je osvojila OŠ Grm, ki je v finalu premagala OŠ Center, tretje mesto pa je osvojila OŠ Drska. Najboljši strelec občinskega prvenstva je Rok Zaman, ki  je dosegel 75 košev.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence

Odigrana sta bila oba polfinalna turnirja v košarki za starejše učence. Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi OŠ Center in OŠ Drska v prvi skupini in OŠ Grm in Bršljin v drugi skupini. Finalni turnir bo v četrtek, 26. 10. 2017, ob 12.00 v OŠ Drska.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Na področnem prvenstvu v košarki za mlajše učenke je slavila Osnovna šola Grm, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Loka Črnomelj in tretje Osnovna šola Bršljin. Najboljša strelka prenstva je Anamarija Novina iz OŠ Grm.

Na občinskem prvenstvu v košarki za mlajše učenke je v finalu Osnovna šola Bršljin premagala Osnovno šolo Grm. Tretje mesto je osvojila OŠ Drska. Najboljša strelka prvenstva je Lea Judež iz Osnovne šole Drska.