ARHIV 2016/2017

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence je v finalu OŠ Grm premagala OŠ Šmihel po izvajanju kazenskih strelov. Tretje mesto je zasedla OŠ Center, najboljši strelec prvenstva pa je Gregor Medle iz OŠ Grm.

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na finalnem turnirju v košarki za mlajše učence je slavila osnovna šola Center, ki je v finalu premagala OŠ Grm, tretje mesto pa je osvojila osnovna šola Otočec. Najboljši strelec prvenstva je Luka Anzulovič iz OŠ Center.

Rezultati občinskega ekipnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem ekipnem prvenstvu v šahu so v prvo mesto osvojili mlajši in starejši učenci OŠ Šmihel, mlajše učenke OŠ Otočec in starejše učenke OŠ Grm.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na polfinalnih turnirjih v košarki za mlajše učence so si uvrstitev na finalni turnir priborile OŠ Grm, OŠ Center, OŠ Otočec in OŠ Brusnice.

Razpis finala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Finale občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence bo 26. 1. 2017 na osnovni šoli Grm.

Dvoransko atletsko prvenstvo za osnovne šole

Dvoransko posamično atletsko prvenstvo za mlajše in starejše učence in učenke je potekalo v športni dvorani Marof. Udeležilo se ga je 280 učencev in učenk iz vseh osmih osnovnih šol novomeške občine.

Razpis in razpored občinskega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Občinsko prvenstvo v košarki za mlajše učenke bo potekalo prvega februarja na osnovni šoli Bršljin.

Razpis in razpored občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše učence bo v soboto, 28. 1. 2017 ob 8.00 v športni dvorani Marof.

Razpis občinskega ekipnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Občinsko ekipno prvenstvo v šahu za mlajše in starejše dečke ter deklice bo, 24. 1. 2017 na osnovni šoli Bršljin

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učenke je slavila Osnovna šola Otočec, pred OŠ Stopiče in OŠ Center. Najboljša strelka prvenstva je Ana Bašelj iz OŠ Otočec.

Razpis in urnik tekmovanja dvoranskega atletskega prvenstva za mlajše in starejše dečke ter deklice.

Razpis in razpored občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke bo v soboto, 7. 1. 2017 v športni dvorani Marof.

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učenke je

Rezultati občinskega prvenstva v streljanju za osnovne šole

Rezultati občinskega ekipnega in posamičnega prvenstva v streljanju z zračno puško za mlajše in starejše učence ter učenke. Tekmovanje je potekalo na strelišču v zaklonišču na Jerebovi ulici.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Občinske prvakinje v odbojki za starejše učenke so postale igralke osnovne šole Center, ki so v finalu premagale osnovno šolo Otočec.