OSNOVNOŠOLSKA TEKMOVANJA 2017/2018

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za mlajše učenke

Področno prvenstvo v rokometu za mlajše učenke je poteklo v dvorani Osnovne šole Šentjernej. Prvo mesto je osvojila Osnovna šola Metlika, pred OŠ Podzemelj, na tretje mesto pa se je uvrstila Osnovna šola Stopiče. Najboljša strelka prvenstva je Gaja Ogulin iz OŠ Metlika, ki je dosegla 21 zadetkov.

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za mlajše učence

Rokometaši Osnovne šole Trebnje so postali področni prvaki za mlajše učence z zmago nad OŠ Metlika. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Stopiče. Najboljši strelec prvenstva je Martin Pečarič iz OŠ Metlika.

Razpis področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Področno prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke bo v četrtek, 6. aprila 2017 v Športni dvorani Šentjernej.

Rezultati področnega prvenstva v mali odbojki za mlajše učenke

Na področnem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Žužemberk, ki je v finalu premagala OŠ Otočec, tretje mesto pa je osvojila Osnovna šola Metlika.

Razpis in razpored področnega prvenstva v rokometu za mlajše učence in učenke

Področno prvenstvo v rokometu za mlajše učence bo v torek, 28. 3. 2017 v ŠD Trebnje, za mlajše učenke pa v četrtek, 30. 3. 2017 v ŠD Šentjernej.

Razpis področnega prvenstva v mali odbojki za mlajše učence in učenke

Področno prvenstvo v mali odbojki za mlajše učenke bo v torek 21. marca in za mlajše učence v torek 4. aprila v telovadnici Osnovne šole Žužemberk.

Rezultati občinskega prvenstva v dvoranski atletiki za najmlajše učenke in učence

Dvoranskega atletskega prvenstva za najmlajše učence in učenke se je udeležilo okoli 250 učencev in učenk iz vseh novomeških osnovnih šol.

Rezultati občinskega prvenstva v mali odbojki za mlajše učence

Na občinskem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Šmihel, pred Osnovno šolo Center in Osnovno šolo Grm.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za mlajše učenke

Na občinskem prvenstvu v rokometu za mlajše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Stopiče drugo OŠ Otočec in tretje OŠ Center. Najboljša strelka prvenstva je Zala Pavlič iz Osnovne šole Stopiče.

Rezultati občinskega prvenstva v mali odbojki za mlajše učenke

Občinske prvakinje v mali odbojki za mlajše učenke so postale igralke Osnovne šole Bršljin, ki so v finalu premagale Osnovno šolo Otočec. Tretje mesto je zasedla Osnovna šola Drska.

Rezultati področnega prvenstva v namiznem tenisu za osnovne šole

Na področnem prvenstvu v namiznem tenisu je ekipno pri mlajših učencih in učenkah slavila OŠ Drska, pri starejših OŠ Center, posamično pa so bili v posameznih kategorijah najboljši Andraž Zupančič, Lana Slatinšek, Jani Retelj, Kim Kastelic in Mitja Omerzel.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za mlajše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za mlajše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Stopiče, ki je v finalu premagala osnovno šolo Bršljin, tretje mesto pa je osvojila OŠ Center. Najboljši strelec prvenstva je Aljaž Strmole iz OŠ Stopiče.

Razpis dvoranskega atletskega prvenstva za najmlajše

Dvoransko atletsko prvenstvo za najmlajše učence in učenke bo v petek, 17. marca 2017, ob 11.00 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Na področnem prvenstvu v košarki za mlajše učenke je slavila Osnovna šola Grm, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Loka Črnomelj in tretje Osnovna šola Bršljin. Najboljša strelka prenstva je Anamarija Novina iz OŠ Grm.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Na področnem prvenstvu v malem nogometu, ki je potekalo v dvorani Loka Črnomelj, je prvo mesto osvojila Osnovna šola Grm pred OŠ Podzemelj, na tretje mesto pa se je uvrstila domača ekipa OŠ Loka Črnomelj. Najboljši strelec prvenstva je Gregor Medle iz OŠ Grm Novo mesto.