ODBOJKA

Razpisi področnih prvenstev za osnovne šole

Razpisi področnih prvenstev v odbojki za starejše učenke (22. 2. 2022), šahu (23. 2. 2022), streljanju (24. 2. 2022), malem nogometu za starejše učenke (8. 3. 2022), šahu za mlajše (10. 3. 2022)

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za starejše učenke

V Metliki so se pomerile starejše učenke na področnem prvenstvu v odbojki. Naslov dolenjskih prvakinj so osvojile domačinke, ki so v finalu z 2:0 premagale vrstnice iz Žužemberka. Tretje mesto je pripadlo odbojkaricam Osnovne šole Center z zmago nad OŠ Otočec.

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za starejše učence

Na področnem prvenstvo v odbojki za starejše učence, ki je potekalo v Športni dvorani v Mokronogu, je že po tradiciji prvo mesto osvojila Osnovna šola Žužemberk, drugi so bili odbojkarji Osnovne šole Otočec in tretji domačini iz Osnovne šole Mokronog.

Rezultati področnega prvenstva v odbojki na mivki za osnovne šole

Na področnem prvenstvu v odbojki na mivki za osnovne šole so si mesto na polfinalu državnega prvenstva pri učenkah izborili ekipi Osnovne šole Metlika in Osnovne šole Žužemberk, pri učencih pa odbojkarji Osnovne šole Žužemberk in Osnovne šole Otočec.

Na področnem prvenstvu v odbojki za starejše učenke so prvo mesto osvojile igralke Osnovne šole Žužemberk, ki so v finalu z 2 : 0 premagale vrstnice iz Osnovne šole Metlika. Tretje mesto je pripadlo Osnovni šoli Dolenjske Toplice.

Področno prvenstvo v odbojki za starejše učence so osvojili odbojkarji Osnovne šole Žužemberk, ki so v finalu premagali Osnovno šolo Center. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Mokronog.

Rezultati polfinala državnega prvenstva v odbojki na mivki za osnovne šole

Na polfinalnem turnirju v odbojki na mivki za učence in učenke je nastopilo dvanajst ekip. Na finalni turnir državnega prvenstva so se pri učenkah uvrstile odbojkarice Osnovne šole Žužemberk, pri učencih pa odbojkarji Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani.

Na področnem prvenstvu v odbojki na mivki za osnovne šole so si uvrstitev na polfinale državnega prvenstva priborile pri učenkah Osnovna šola Žužemberk in Dolenjske Toplice ter pri učencih Osnovna šola Žužemberk in Center.

Rezultati področnega prvenstva v mali odbojki za mlajše učence

Na področnem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učence so prvo mesto osvojili domačini učenci Osnovne šole Žužemberk, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Center in tretje Osnovna šola Šmihel.

Rezultati področnega prevenstva v mali odbojki za mlajše učenke

V Žužemberku se je, 19. 3. 2019, pet osnovnih šol pomerilo na področnem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učenke.

Na področnem prvenstvu za starejše učenke, ki je potekalo v Športni dvorani v Metliki je prvo mesto osvojila Osnovna šola Žužemberk, drugo Osnovna šola Otočec in tretje Osnovna šola Metlika.

Na področnem prvenstvu v odbojki za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Žužemberk, drugo Osnovna šola Mokronog in tretje Osnovna šola Šmihel.

Na področnem prvenstvu v odbojki na mivki so si mesto v polfinalu državnega prvenstva za šolsko leto 2018-19 izborile ekipe OŠ Otočec in Žužemberk pri učenkah in OŠ Žužemberk ter Šmihel pri učencih. Polfinale bo v prvem tednu septembra.

Naslov področnih prvakov v mali odbojki za mlajše učence je osvojila osnovna šola Žužemberk, drugi so bili odbojkarji osnovne šole Center, tretje mesto pa je osvojila osnovna šola Mokronog.