REZULTATI

Rezultati področnega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Na področnem prvenstvu v košarki za mlajše učenke so prepričljivo slavile košarkarice Osnovne šole Grm pred Osnovno šolo Šmihel in Osnovno šolo Center. Alja Pajk iz Osnovne šole Grm je bila z 22 doseženimi koši najboljša strelka prvenstva.

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na finalnem turnirju v košarki za mlajše učence so prvo mesto osvojili domačini, košarkarji Osnovne šole Drska z zmago v finalu nad Osnovno šolo Brusnice. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Šmihel. Najboljši strelec občinskega prvenstva je Tian Fluher, ki je na polfinalnem in finalnem turnirju dosegel 53 košev.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence - 2. skupina

Na drugem polfinalnem turnirju za mlajše učence v košarki, sta si uvrstitev v finale priborili OŠ Drska in OŠ Center. Finalni turnir občinskega prvenstva bo v torek, 29. 3. 2022, ob 12.00 na Osnovni šoli Drska.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na prvem polfinalnem turnirju v košarki za mlajše učence, ki je potekal na Osnovni šoli Šmihel, sta si uvrstitev na finalni turnir priborili Osnovna šola Brusnice in Osnovna šola Šmihel. Finalni turnir bo v torek, 29. 3. 2022.

Rezultati občinskega dvoranskega prvenstva v atletiki za osnovne šole

Na Olimpijskem centru na velodromu v Češči vasi smo po dveh letih zopet izpeljali občinsko dvoransko prvenstvo v atletiki za osnovne šole. Udeležilo se ga je okoli 450 osnovnošolcev, če pa ne bi bilo nekaterih težav pri prijavljanju udeležencev, pa bi bila ta številka še precej višja.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Med tremi udeleženimi šolami na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke, so se najbolj odrezale nogometašice Osnovne šole Grm, ki so po izvajanju kazenskih strelov premagale vrstnice iz Osnovne šole Center. Tretje mesto so zasedle učenke Osnovne šole Brusnice. Po dva zadetka sta dosegli Taja Štamfelj in Alja Pajk in bili tako najboljši strelki občinskega prvenstva.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v odbojki za starejše učenke so nastopile samo tri ekipe. Prvo mesto je osvojila Osnovna šola Otočec, drugo Osnovna šola Center in tretje Osnovna šola Grm.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učence

Občinsko prvenstvo za starejše učence je potekalo na OŠ Grm. V finalu so odbojkarji Osnovne šole Šmihel premagali vrstnike iz OŠ Otočec. V tekmi za tretje mesto pa je bila Osnovna šola Grm uspešnejša od Osnovne šole Drska.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Center z zmago v finalu nad Osnovno šolo Šmihel, tretji so bili rokometaši Osnovne šole Stopiče. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi štiriindvajsetimi zadetki je Tjaž Butala.

Rezultati občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole so v posameznih kategorija zmagali: Janez Radež, Iva Zala Gotlib Kerin, Pavel Radež in Lucija Radež vsi iz Osnovne šole Otočec.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Šmihel, ki je v finalu z 2 : 1 po izvajanju kazenskih strelov premagala Osnovno šolo Drska. Končno tretje mesto je osvojila Osnovna šola Otočec z zmago 2 : 1 proti OŠ Grm prav tako po izvajanju kazenskih strelov. Največ zadetkov in sicer tri sta dosegla Adrian Miljević - Kovačič in Tim Rifelj.

Rezultati polfinala in finala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence

Oba polfinalna turnirja v košarki za starejše učence sta bila odigrana na Osnovni šoli Šmihel. Iz prve skupine sta si mesto na finalu, ki bo v sredo, 10. 11. 2021, priborili OŠ Grm in OŠ Šmihel, iz druge skupine pa OŠ Bršljin in OŠ Center. Na finalnem turnirju pa je slavila OŠ Bršljin pred OŠ Center in OŠ Šmihel. Najboljši strelec občinskega prvenstva z 39 koši je Gašper Tasič.

Rezultati občinskega prvenstva v mali odbojki za mlajše učenke

Na občinskem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Center, ki je v finalu gladko premagala Osnovno šolo Otočec. V tekmi za tretje mesto je Osnovna šola Šmihel premagal Osnovno šolo Grm.

Finale občinskega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Na finalnem turnirju v košarki za mlajše učenke so prvo mesto (prvič v zgododovini šolskih prvenstev) osvojile košarkarice Osnovne šole Brusnice, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Center in tretje Osnovna šola Grm. Tara Jazbec je bila z 90 doseženimi koši najboljša strelka občinskega prvenstva.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učenke - 1. in 2. skupina

Na polfinalnih turnirjih v košarki za mlajše učenke sta si v prvi skupini uvrstitev v finale izborili Osnovna šola Center in Grm, v drugi pa Osnovna šola Brusnice in Drska.