DŠI

DŠI 2018 - odbojka na mivki

Na prvem jesenskem tekmovanju v okviru Delavskih športnih iger 2018 je sodelovalo 9 moških in 6 ženskih ekip. V moškem finalu se je Krka oddolžila Revozu za poraz v prvem delu, tretje mesto je po zmagi nad Adrio Mobil, pripadlo Komunali.

Razpis tekmovanja DŠI 2018 – jesenski 1. del + kronometer

Objavljamo Razpis tekmovanja DŠI 2018 – jesenaski 1. del + kronometer:

DŠI 2018 - veslanje

Na zadnji tekmi prvega dela tekmovanj letošnjih Delavskih športnih iger, je v obeh kategorijah nastopilo kar 19 ekip. Za največje presenečenje je poskrbela moška ekipa Adrie Mobil, ki je bila v finalu veslanja boljša od leta 2010 nepremagljive Krke.

DŠI 2018 - plavanje

Udeleženci tekmovanja v plavanju so se tokrat prvič preizkusili v čudovitem plavalnem objektu v Brestanici. V ekipnem seštevku moške kategorije so med 13 ekipami slavili plavalci iz Krke (280 točk) pred Zavodom za gozdove (211) in Revozom (190).

Na pomladanskem turnirju je skupno sodelovalo 18 ekip. V moški kategoriji je Revoz v finalu premagal Krko, v tekmi za tretje mesto pa je bila Adria Mobil boljša od Komunale.

Razpis tekmovanja DŠI 2018 – pomladanski 2. del

V mesecu juniju bomo zaključili pomladanski del DŠI 2018 s sledečimi tekmovanji: PLAVANJE (ženske in moški) - Sreda, 6. 6. 2018, ob 17. uri – Bazen Brestanica* Prijave sprejemamo do ponedeljka, 4. 6. 2018, do 10. ure. VESLANJE (ženske in moški) - Četrtek, 21.6. 2018, ob 16. uri na »mestni plaži« na Loki v Novem mestu Prijave sprejemamo do torka, 19. 6. 2018, do 10. ure.

DŠI 2018 - nogomet

Pomladanskega nogometnega turnirja se je udeležilo 11 ekip, med katerimi je prevlado potrdila Krka, ki je v finalu gladko premagala Revoz (3:0). Tekmo za tretje mesto med ekipama Adrie Mobil in Policije, so odločili streli z bele točke, uspešnejši so bili policisti.

DŠI 2018 - tenis ženske

Ženski teniški turnir je osvojila novinka na DŠI tekmovanjih, Urška Sila (Revoz), ki je bila v finalu boljša od lanske skupne zmagovalke Vesne Krošelj (Krka). Dvoboj za tretje mesto je pripadel Živi Založnik, ki je s 6:2 ugnala Tejo Švent (obe Krka).

DŠI 2018 - tenis moški

Pomladanski teniški turnir, ki se ga je udeležilo 40 posameznikov, je prepričljivo osvojil Marko Novak (Adria Mobil), ki je v finalu s 6:3 premagal Simona Deželana (Total).

DŠI 2018 - balinanje moški

Tekmovanja v balinanju so se udeležili predstavniki 13 moških ekip. V finalu je Društvo upokojencev Novo mesto ugnalo Revoz, tretje mesto pa je osvojila ekipa Adria Mobil.

DŠI 2018 - balinanje ženske

Pomladanskega tekmovanja v balinanju se je udeležilo 36 posameznic, ki so zastopale 11 sodelujočih ekip. Prvo mesto so osvojile članice ekipe Društva upokojencev Novo mesto, ki so v finalu ugnale ekipo Društva upokojencev Mali Slatnik.

DŠI 2018 - košarka

Zadnjega tekmovanja v prvem delu letošnje sezone se je udeležilo 13 moških in 6 ženskih košarkarskih ekip. V moški konkurenci je turnir prepričljivo osvojila Krka, ki je v finalu nadigrala predstavnike ekipe Adria Mobil.

V mesecu maju se tekmovanja selijo na zunanje površine. Od 7. do 10. maja bo na programu balinanje na Drski.

DŠI 2018 - ulični teki

Kot že nekaj zadnjih let, smo tudi tokrat ulične teke izvedli v sklopu množične prireditve Novomeški tek , ki so ga ponovno na vrhunskem nivoju izvedli člani Atletskega kluba Krka.

DŠI 2018 - odbojka

V dvorani ŠC Livada smo izvedli pomladanski turnir v odbojki. V moški kategoriji je z zmago v finalu prvo mesto osvojila Krka, drugo Revoz, tretje pa Adria Mobil.