- Mali nogomet starejši učenci (občinsko prvenstvo - 21. 11. 2023)
- Košarka dijakinje (področno prvenstvo - 20. 11. 2023)
- Košarka dijaki (občinsko prvenstvo - 16. 11. 2023)
- Badminton posamično OŠ (področno prvenstvo - 15. 11. 2023)
- Mali nogomet dijakinje (področno prvenstvo - 14. 11. 2023)
- Košarka starejši učenci (področno prvenstvo - 13. 11. 2023)
- Odbojka dijakinje (področno prvenstvo - 10. 11. 2023)
- Rokomet starejši učenci (občinsko prvenstvo - 9. 11. 2023)
- Odbojka dijaki (področno prvenstvo - 7. 11. 2023)

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za dijakinje

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za dijakinje sta se v finalu pomerili Gimnazija Brežice in Srednja zdravstvena in kemijska šola Šolskega centra Novo mesto. Uspešnejše so bile brežiške nogometašice, ki so slavile s 3 : 2. Tretje mesto je osvojila Srednja elektro, računalniška in tehniška gimnazija Šolskega centra Novo mesto. Najboljša strelka prvenstva z doseženimi šestimi zadetki je Julija Žnidarič.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učence

V ponedeljek, 13. 11. 2023, je v ŠC Livada potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše učence, na katerem so prvo mesto osvojili učenci OŠ Drska. V finalu so premagali učence OŠ Loka Črnomelj, tretje mesto pa je pripadlo OŠ Mirana Jarca Črnomelj.

Preberi več

RNL - bilten št. 11

Zaključen je jesenski del rekreacijske lige v nogometu. Tokrat je tekmovanje potekalo v 1. in 3. travni ligi. Posebej se je izkazal Jan Novak iz ekipe Regrča vas, ki je dosegel tri zadetke.

V 1. ligi so po jesenskem delu na prvih treh mestih ekipe:
1. MEGAMIX, 2. NEVTRAL, 3. DUAL EXPRES - BELA CERKEV
V 2. ligi vodi ekipa BV TRADE AG-MA PODLJUBEN in v 3. ligi FUŽINA DVOR.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za dijakinje

Na področnem prvenstvu v odbojki za dijakinje je Gimnazija Novo mesto premagale vse konkurentke in osvojila naslov področnih prvakinj. Drugo mesto je pripadlo Gimnaziji Brežice in tretje Srednji šoli Josipa Jurčiča Ivančna Gorica.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence je Osnovna šola Bršljin v finalu premagala Osnovno šolo Stopiče. V tekmi za tretje mesto pa so bili rokometaši Osnovne šole Šmihel boljši od Osnovne šole Center. Najboljši strelec občinskega prvenstva je Nik Pust, ki je dosegel 32 zadetkov.

Preberi več

D.Š.I. - PIKADO

Na tekmovanju Delavskih športnih iger v pikadu, ki je potekalo v torek, 7. 11. 2023, je pri moških v jesenski in skupni razvrstitvi slavila ekipa DU Novo mesto, druga je bila Krka in tretja na jesenskem delu ekipa Zavoda za gozdove. V skupni razvrstitvi so tretje mesto zasedli tekmovalci iz Adrie Mobil.
Pri ženskah je v jesenskem delu slavila ekipa DU Mali Slatnik, druga je bila ekipa Zavoda za gozdove in tretja Policija. V končnem vrstnem redu je na prvem mestu ekipa DU Mali Slatnik, druge do bile tekmovalke Policije in tretje ekipe Krke.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za dijake

Naslov področnih prvakov v odbojki za dijake so osvojili odbojkarji Srednje strojne šole Šolskega centra Novo mesto po zmagi v finalu nad Gimnazijo in Srednjo šolo Kočevje. Tretje mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto.

Preberi več

D. Š. I. - ODBOJKA

Na tekmovanju Delavskih športnih iger v odbojki je v jesenskem delu tako pri ženskah kot pri moških slavila Krka, ki je v obeh konkurencah zmagala tudi v skupnem seštevku. Drugo mesto je pri ženskah osvojila Splošna bolnišnica Novo mesto pri moških pa Roletarstvo Medle.

Preberi več

RNL - bilten št. 10

Tokrat je tekmovanje potekalo le v 1. travni ligi in sicer v športnem parku Dragotin Kette. Posebej se je izkazal Urban Kramar iz ekipe Dual expres - Bela cerkev, ki je dosegel tri zadetke.

Preberi več

DŠI - badminton

Več kot petdeset tekmovalcev in tekmovalk se je pomerilo v badmintonu za Delavske športne igre v jesenskem delu. V ženski kategoriji je zmagala Anja Kinčič, v moški pa Nejc Zaviršek. Oba sta najboljša tudi v skupnem seštevku za sezono 2023. Ekipno je v skupnem seštevku v obeh kategorijah najboljša Krka, pri ženskah je drugi Revoz pri moških pa Adria Mobil.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za starejše učenke 2023-24

Na OŠ Šmihel je v sredo, 25. 10. 2023, potekalo občinsko prvenstvo v košarki za starejše učenke. Občinske prvakinje so postale učenke OŠ Drska, ki so v finalu premagale OŠ Šmihel. Tretje mesto je pripadlo OŠ Grm. Najboljša strelka prvenstva je Tia Đapa.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za dijake

Srednja strojna šola Šolskega centra Novo mesto je osvojila naslov občinskih prvakov v odbojki za dijake po zmagi v finalu nad Srednjo elektro - računalniško šolo in tehniško gimnazijo Šolskega centra Novo mesto. Tretje mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto.

Preberi več

RNL - bilten št. 9

Tokrat je tekmovanje potekalo le v 1. travni ligi in sicer v športnem parku Dragotin Kette. Posebej sta se izkazala igralca Miroslav Strniša iz ekipe Megamix in Tomaž Novak iz ekipe Regrča vas. Oba sta dosegla tri zadetke.

Preberi več

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence 23-24

Na finalnem turnirju občinskega prvenstva v košarki za starejše učence, ki potekalo v četrtek, 19. 10. 2023, je prvo mesto osvojila Osnovna šola Drska pred Osnovno šolo Brusnice, tretji pa so bili košarkarji Osnovne šole Center. Najboljši strelec polfinalnega in finalnega turnirja je Tian Fluher iz Osnovne šole Drska s 111 doseženimi koši.