NOGOMET

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Področno prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke, ki je potekalo v ŠD Trebnje, je postreglo z veliko dobrega nogometa. Področne prvakinje so postale učenke OŠ Frana Metelka Škocjan. drugo mesto je pripadlo OŠ Šentjernej in tretje domača OŠ Trebnje. Prva strelka prvenstva je bil s 3 zadetki Manca Košak iz OŠ Frana Metelka Škocjan.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence je prvo mesto osvojila OŠ Trebnje, ki je v finalu premagala OŠ Drska. Tretje mesto je osvojila ekipa OŠ Center. Najboljši strelec je bil Žan Florjančič, ki je dosegel 5 zadetkov.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila ekipa OŠ Šentjernej, ki je v finalu po kazenskih strelih z 2:0 premagala ekipo OŠ Grm. Tretje mesto je osvojila ekipa OŠ Škocjan. Najboljši strelka prvenstva je bil Nina Zore, ki je dosegel 5 zadetkov.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

Udeležbo na področnem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence si je priborilo devet šol. Na občinskih in medobčinski prvenstvih pa je sodelovalo kar 25 šol iz dolenjskega področnega centra. Naslov področnih prvakov so osvojili nogometaši Osnovne šole Brusnice, drugo mesto je pripadlo Osnovni šoli Loka Črnomelj in tretje Osnovni šoli Semič. Tian Čauševič iz OŠ Brusnice je z devetimi zadetki najboljši strelec področnega prvenstva.

Naslov področnih prvakinj v malem nogometu za mlajše učenke so osvojile nogometašice Osnovne šole Šmarjeta z zmago v finalu nad Osnovno šolo Šentjernej. V tekmi za tretje mesto je Osnovna šola Škocjan premagala domačinke, Osnovno šolo Trebnje. Najboljša strelka prvenstva je Sara Zupan iz Osnovne šole Šmarjeta z doseženima dvema zadetkoma.

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence se je pomerilo devet ekip. Naslov področnih prvakov je osvojila Osnovna šola Trebnje pred Osnovno šolo Semič in Osnovno šolo Drska. Najboljši strelec prvenstva z osmimi doseženimi zadetki je Sergej Stojanovič iz Osnovne šole Trebnje.

Osnovna šola Grm je osvojila naslov področnih prvakinj v malem nogometu za starejše učenke. Drugo mesto so zasedle nogometašice Osnovne šole Trebnje in tretje Osnovne šole Šentjernej. Po šest zadetkov sta dosegli Brina Lavrič in Alja Pajk in postali najboljši strelki prvenstva.

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence, ki je potekalo v Črnomlju, je prvo mesto osvojila Osnovna šola Trebnje pred Osnovno šolo Brusnice in Osnovno šolo Vavta vas. Najboljši strelec prvenstva s sedmimi doseženimi zadetki je David Janc iz OŠ Brusnice.

Razpisi občinskih in področnih prvenstev za srednje in osnovne šole

Razpisi šolskih športnih tekmovanj:
- mali nogomet za mlajše učence (občinsko prvenstvo)
- mala odbojka za mlajše učenke (področno prvenstvo)
- košarka za mlajše učence (področno prvenstvo)
- mala odbojka za mlajše učence (področno prvenstvo)
- mali nogomet za mlajše učence (področno prvenstvo)
- košarka 3x3 (osnovne šole - regijsko prvenstvo)
- košarka 3x3 (srednje šole - regijsko prvenstvo)
- rokomet za mlajše učence (področno prvenstvo)
- rokomet za mlajše učenke (področno prvenstvo)
- atletika posamično - osnovne in srednje šole

Na področnem prvenstvo v malem nogometu za starejše učenke, ki je potekalo v dvorani OŠ Šentjernej je prvo mesto osvojila Osnovna šola Šmarjeta, ki je v finalu premagala Osnovno šolo Trebnje. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Grm iz Novega mesta. Najboljši strelki prvenstva s tremi doseženimi zadetki sta Manca Hostnik in Ana Makovec.

Razpisi področnih prvenstev za osnovne šole

Razpisi področnih prvenstev v odbojki za starejše učenke (22. 2. 2022), šahu (23. 2. 2022), streljanju (24. 2. 2022), malem nogometu za starejše učenke (8. 3. 2022), šahu za mlajše (10. 3. 2022)

V priponki so razpisi področnih prvenstev za osnovne šole:
- rokomet za starejše učence
- odbojka za starejše učenke
- odbojka za starejše učence
- mali nogomet za starejše učence
- košarka za starejše učenke

Naslov področnih prvakov v malem nogometu za starejše učence je osvojila Osnovna šola Trebnje, drugo mesto je zasedla Osnovna šola Drska in tretje Osnovna šola Šmihel. Jure Selan je dosegel pet zadetkov in postal najboljši strelec prvenstva.

Naslov področnih prvakov v malem nogometu za mlajše učence so osvojili nogometaši Osnovne šole Šentjernej z zmago v finalu proti Osnovni šoli Mirana Jarca Črnomelj. V tekmi za tretje mesto je Osnovna šola Metlika premagala Osnovno šolo Toneta Pavčka. Najboljši strelec prvenstva s štirimi doseženimi zadetki je Nejc Penca.

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence sta prvo in drugu mesto osvojili belokranjski ekipi OŠ Semič in OŠ Loka Črnomelj. Tretje mesto je osvojila OŠ Drska Novo mesto . Najboljša strelca s tremi doseženimi zadetki sta Jakob Štukelj in Luka Perkovič.