OSNOVNE ŠOLE - OBČINSKA TEKMOVANJA

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence - 2. skupina

Na drugem polfinalnem turnirju za mlajše učence sta si uvrstitev na finalni turnir priigrali Osnovna šola Drska in Osnovna šola Bršljin. Finalni turnir bo v četrtek, 19. 1. 2023, na Osnovni šoli Drska.

Na prvem polfinalnem turnirju za mlajše učence sta si uvrstitev na finalni turnir priigrali Osnovna šola Brusnice in Osnovna šola Grm. Finalni turnir bo v četrtek, 19. 1. 2023, na Osnovni šoli Drska.

Rezultati občinskega prvenstva v streljanju za osnovne šole

Na občinskem prvenstvu v streljanju za osnovne šole je ekipno pri mlajših učencih in učenkah slavila Osnovna šola Center, pri starejših učenkah Osnovna šola Brusnice in pri starejših učencih Osnovna šola Drska. Med posamezniki so bili najboljši Gašper Zupančič, Riana Erenda, Nuša Mrak in Gal Pirc.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Občinske prvakinje v odbojki so postale učenke Osnovne šole Otočec z zmago v finalu nad Osnovno šolo Center. Tretje mesto so osvojile odbojkarice Osnovne šole Drska.

Rezultati občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole je pri mlajših učenkah slavila Ines Božič pri mlajših učencih Dan Jantolek in pri starejših učencih Marko Kapš vsi iz Osnovne šole Šmihel, pri starejših učenkah pa Ivana Erenda Amber iz Osnovne šole Center.

Rezultati občinskega ekipnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole

Občinskega ekipnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole se je udeležilo sedem ekip pri starejših učencih in učenkah ter štiri pri mlajših učencih in učenkah. Pri mlajših so zmagali učenci in učenke Osnovne šole Center pred Osnovno šolo Drska. Pri starejših pa so bili v finalu uspešnejši učenci in učenke Osnovne šole Brusnice z zmago nad Osnovno šolo Center.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učence

Naslov občinskih prvakov v odbojki za starejše učence je osvojila Osnovna šola Otočec, ki je v finalu premagala Osnovno šolo Center. V tekmi za tretje mesto so odbojkarji Osnovne šole Šmihel premagali vrstnike iz Osnovne šole Drska.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence se je pomerilo vseh osem šol novomeške občine. Vse tekme turnirja so bile zelo izenačene. V finalu je Osnovna šola Drska premagala Osnovno šolo Šmihel po izvajanju kazenskih strelov, v tekmi za tretje mesto pa je bila Osnovna šola Bršljin uspešnejša od Osnovne šole Center. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi petimi zadetki je Žiga Sečen iz Osnovne šole Drska.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence sta se v finalu pomerili OŠ Šmihel in OŠ Center. Uspešnejši so bili rokometaši Osnovne šole Šmihel. V tekmi za tretje mesto so rokometaši Osnovne šole Grm premagali Osnovno šolo Stopiče. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi dvajsetimi goli je Črt Peterlin.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Grm pred Osnovno šolo Brusnice in Osnovno šolo Center. Najboljši strelki prvenstva s tremi zadetki sta Alja Pajk in Tisa Albreht Šutar.

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence

Na finalnem turnirju občinskega prvenstva v košarki za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Drska pred Osnovno šolo Grm, tretji pa so bili košarkarji Osnovne šole Center. Najboljši strelec polfinalnega in finalnega turnirja je Timotej Balažić iz Osnovne šole Grm z 99 doseženimi koši.

Na drugem polfinalnem turnirju v košarki za starejše učence, sta si uvrstitev na finalni turnir izborili Osnovna šola Drska in Osnovna šola Grm. Finalni turnir bo v četrtek, 20. 10. 2022, na Osnovni šoli Drska.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Na prvem polfinalnem turnirju v košarki za mlajše učence, ki se je odigral na Osnovni šoli Šmihel, sta si uvrstitev na finalni turnir zagotovili OŠ Center in OŠ Brusnice. Izvajalec finalnega turnirja bo znan po končanem drugem polfinalnem turnirju.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki na mivki za osnovne šole

Na občinskem prvenstvu v odbojki na mivki za osnovne šole je bil vrstni red enak pri učenkah in učencih. Prvo mesto je osvojila Osnovna šola Center pred Osnovno šolo Otočec in Osnovno šolo Stopiče.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu je nastopilo vseh osem novomeških osnovnih šol. Prvo mesto je osvojila Osnovna šola Brusnice, ki je v finalu premagala Osnovno šolo Otočec. V tekmi za tretje mesto pa je bila od Osnovne šole Grm uspešnejša Osnovna šola Bršljin. Najboljša strelca prvenstva z devetimi doseženimi zadetki sta Tilen Bele in David Janc.