OSNOVNE ŠOLE - OBČINSKA TEKMOVANJA

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v košarki za starejše učenke sta se v finalu pomerile Osnovna šola Bršljin in Osnovna šola Drska. Uspešnejše so bile bršljinske košarkarice. Tretje mesto je osvojila OŠ Grm. Najboljša strelka občinskega prvenstva je Vana Bašić iz OŠ Bršljin.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence so prva tri mesta osvojili rokometaši OŠ Stopiče, Center in Bršljin.

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence

Na finalnem turnirju v košarki za starejše učence si je prvo mesto priborila Osnovna šola Center s tesno zmago nad Osnovno šolo Grm. Najboljši strelec prvenstva je s 76 koši Urh Kovačič iz OŠ Center.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Občinske prvakinje v malem nogometu za starejše učenke so postale nogometašice osnovne šole Otočec, ki so v finalu po izvajanju sedemetrovk premagale Osnovno šolo Brusnice. Najboljša strelka prvenstva je Ajda Bogataj iz OŠ Šmihel, ki je dosegla tri zadetke.

Polfinale občinskega prvenstva v košarki za starejše učence - 2. skupina

Na drugem polfinalnem turnirju v košarki za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Center, drugo pa Osnovna šola Otočec. Obe ekipi sta se uvrstili na finalni turnir, ki bo v četrtek, 25. 10. 2018 na Osnovni šoli Bršljin.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence - 1. skupina

Na prvem polfinalu občinskega prvenstva v košarki za starejše učence, sta si mesto na finalnem turnirju zagotovili Osnovna šola Grm in Bršljin.