DŠI

Najboljši šahisti so Pedagogi

Šahisti iz vrst ekipe Pedagogi so suvereno osvojili tudi jesensko šahovsko tekmovanje v okviru Delavskih športnih iger 2016. Drugo mesto je osvojila ekipa Društva upokojencev Novo mesto, tretje pa Krka.

DU Mali Slatnik slavi tudi v balinanju za ženske

Tako kot člani moške ekipe, so tudi predstavnice DU Mali Slatnik osvojile skupno prvo mesto v balinanju v sezoni 2016.

Adria Mobil z zmago na skupno 2. mesto

Največji skok v primerjavi s pomladnim tekmovanjem je uspel Adrii Mobil.

Krka nepremagljiva na ženskem teniškem turnirju

Vse štiri predstavnice Krke so se na jesenskem turnirju prebile v polfinale in potrdile prevlado tako v posamičnem kot v ekipnem seštevku letošnjih Delavskih športnih iger.

Dvoboj Novak : Golob tokrat pripadel »krkašu«

Na včerajšnjem jesenskem teniškem turnirju smo bili priča pričakovanemu finalu med Markom Novakom (Adria Mobil) in Krištofom Golobom (Krka). Tokrat je slavil Krištof, ki se je s tem oddolžil mlajšemu tekmecu za poraz v pomladanskem polfinalu.

Prevlada Krke na kronometru

Lokalna cesta Otočec-Kronovo je bila ponovno prizorišče ene najlepših tekem v programu Delavskih športnih iger. V prekrasnem vremenu je ekipno v obeh kategorijah slavila Krka.

Odbojka na mivki DŠI

V prvem jesenskem tekmovanju letošnjih DŠI so po napeti borbi zmagale predstavnice Policije, ki so v finalu strle odpor Splošne bolnišnice. Tretje mesto je osvojila Krka. V moškem delu turnirja pa prve tri ekipe s pomladanskega dela niso dovolile presenečenj in so potrdile vrstni red najboljših treh iz prvega dela.

Jesenski del letošnjih DŠI

V sredo, 7.9., začenjamo z jesenskim delom letošnjih Delavskih športnih iger. Na igriščih Športnega parka Loka bo tekmovanje v odbojki na mivki, prijvljenih je 11 moških in 7 ženskih ekip. Prvo mesto iz pomladanskega dela v obeh kategorijah brani Krka.

DŠI v veslanju

S tekmovanjem v veslanju smo uspešno priveslali do konca pomladanskega dela letošnjih Delavskih športnih iger. Na prekrasni lokaciji na Loki so v moški kategoriji slavili predstavniki Krke pred Agencijo za šport in ekipo Adria Mobil, med ženskimi posadkami pa je bila prav tako najhitrejša ekipa Krka, drugo mesto je pripadlo Revozu, tretje pa Mestni občini.

DŠI v plavanju

Plavalni bazen v sklopu Term Čatež je tradicionalno gostil udeležence tekmovanja v plavanju za DŠI 2016. Poleg zmagovalcev in zmagovalk v posameznih kategorijah, so si medalje prislužili tudi predstavniki najboljših treh ekip v štafeti 4x50m.

Naj športnik DŠI 2015, Erik Kraševec

Naj športnik DŠI 2015, Erik Kraševec (URSA Slovenija), je pred kratkim izkoristil nagrado podjetja Adria Mobil, sponzorja Delavskih športnih iger, za svoje dosežke v lanski izvedbi iger.

Pomladanski turnir DŠI v odbojki na mivki

Kljub muhastemu vremenu smo uspeli izpeljati pomladanski turnir v odbojki na mivki za obe kategoriji. Tako v moški kot v ženski so se do vrha brez izgubljenega niza povzpeli odbojkarji in odbojkarice Krke.

Prevlada Krke v tenisu

Na ženskem teniškem turnirju so tokrat vso smetano pobrale predstavnice Krke, ki so osvojile prva tri mesta.

Tenis moški

Po dolgem času je na teniškem turnirju prišlo do sprememb na samem vrhu, saj je Marko Novak (Adria Mobil) v svojem krstnem nastopu na DŠI tekmovanjih, suvereno pokoril vso konkurenco in zasluženo slavil

Balinanje v pomladanskem delu DŠI za ženske

Tudi tekmovanje v balinanju za ženske, ki smo ga prejšnji teden zaradi dežja morali prestaviti, je končano