ODBOJKA NA MIVKI - BV LIGA

Bilten RL malega nogometa v dvorani št. 1

V nedeljo, 8.1.2017, je v Športni dvorani Marof potekala rekreacijska liga malega nogometa.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učenke je slavila Osnovna šola Otočec, pred OŠ Stopiče in OŠ Center. Najboljša strelka prvenstva je Ana Bašelj iz OŠ Otočec.

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za starejše učence

Na področnem prvenstvu v odbojki za starejše učence, ki je potekalo v športni dvorani v Mokronogu, je slavila Osnovna šola Žužemberk, pred OŠ Šmihel in OŠ Center.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za dijake

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za dijake je slavila Gimnazija Novo mesto, ki je v finalu premagala srednjo zdravstveno in kemijsko šolo. Najboljši strelec prvenstva je Aljaž Pavlin, ki je dosegel štiri zadetke.

DŠI 2017 - 3. Dobrodelni odbojkarski izziv

Kot uvod v novo, že 57. sezono Delavskih športnih iger, vam ppripenjamo vabilo odbojkarjev MOK Krka, ki vabijo na tradicionalni Dobrodelni odbojkarski izziv. Moški odbojkarski klub Krka že tretje leto zapored prireja športno-dobrodelni dogodek , v katerem združimo šport, odbojko in dobrodelnost.

Dvoransko atletsko prvenstvo za osnovne šole

Razpis in urnik tekmovanja dvoranskega atletskega prvenstva za mlajše in starejše dečke ter deklice.

Razpis in razpored občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke bo v soboto, 7. 1. 2017 v športni dvorani Marof.

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učenke je

Arhiv 2016

Arhiv za leto 2016 smo prenesli v Arhiv 2016

Seznam evidenčnih naročil za obdobje 1.4.-31.12.2016

Razpored tekmovanja RL v košarki, ki bo 8.1. in 15.1.2017

Razpis in razpored področnega prvenstva v odbojki za starejše učenke in učence

Področno prvenstvo v odbojki za starješe učence bo v Mokronogu 5. 1. 2017, za starjejše učenke pa 10. 1. 2017 v Metliki.

Razpored tekmovanja RL malega nogometa v dvorani za 8.1. in 15.1.2017.

Tekmovanje v dvoranskem nogometu obsega 1., 2. in 3. ligo, ki so bile določene glede na lestvico lanske občinske rekreacijske lige malega nogometa v dvorani.

Voščilo

Želimo vam prijetne prihajajoče praznične dni, v novem letu pa veliko sreče, zdravja, miru, osebnega zadovoljstva in športnih uspehov.

Rezultati področnega prvenstva v badmintonu za srednje šole

Na področnem prvenstvu v badmintonu za srednje šole je v ekipni kategoriji zmagala Gimnazija Novo mesto, med posamezniki pa so bili najuspešnejši Gašper Krivec, Nika Arih, Jure Hudelja in Eva Kavčič.