ODBOJKA NA MIVKI - BV LIGA

Bilten RL v odbojki št. 4

V nedeljo, 16.12.2018, je v Športni dvorani Marof potekala rekreacijska liga v odbojki. Igrali so PLAY OFF. Zmagovalci Rekreacijske lige v odbojki 2018 so igralci iz RADEČ, sledijo 4. EKIPA, TABORNIKI in na 4. MESTU ŠRD VKO.

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na področnem posamičnem prvenstvu v šahu so v posamičnih kategorijah slavili Lucija Radež OŠ Otočec, Gašper Celič OŠ Dolenjske Toplice, Tinej Rajh OŠ Šmihel in Tjaša Pajek OŠ Mirna.

Končana je 58. sezona Delavskih športnih iger, zmagoslavje znova Krki, brez dobrodelnosti ne gre

V dvorani Kulturnega centra Janeza Trdine je Zavod Novo mesto pripravil zaključno slovesnost 58. sezone Delavskih športnih iger. Na slovesnosti so med drugim podelili plakete in priznanja najboljšim posameznikom in ekipam, razglasili najboljšega športnika in športnico DŠI ter znova poudarili, da so igre veliko več kot le tekmovanje rekreativnih športnikov, ki predstavljajo podjetja oziroma organizacije, v katerih so zaposleni.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijake

Prva tri mesta na področnem prvenstvu v košarki za dijake so tako kot na občinskem prvenstvu zasedle SEŠTG, SGLVŠ in Gimnazija Novo mesto. Najboljši strelec prvenstva je Luka Medved, ki je dosegel 93 točk.

Bilten RL v odbojki št. 3

V nedeljo, 09.12.2018, je v Športni dvorani Marof potekala rekreacijska liga v odbojki. Igrale so se tekme 5. in 6. kroga.

Rezultati občinskega prvenstva v streljanju za osnovne šole

Na občinskem prvenstvu v streljanju so pri mlajših učencih in učenkah slavili strelci Osnovne šole Otočec, pri strejših učencih Osnovne šole Brusnice in pri starejših učenkah strelke Osnovne šole Otočec.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učenke

Področne prvakinje v košarki so postale starejše učenke Osnovne šole Bršljin, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Drska in tretje Osnovna šola Grm. Najboljša strelka prvenstva je Teja Dajčman iz Osnovne šole Mirana Jarca Črnomelj.

Bilten RL v košarki št. 4

V nedeljo 09.12. 2018 so bile odigrane tekme v vseh treh ligah v rekreacijski ligi v košarki v organizaciji Zavoda NM. Ekipe igrajo v ŠD Livada.

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učenke

Naslov področnih prvakinj so v rokometu osvojile starejše učenke Osnovne šole Podzemelj, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Metlika in tretje Osnovna šola Stopiče. Najboljša strelka prvenstva je Erna Dedić iz OŠ Podzemelj.

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učence

Področni prvaki so v rokometu postali starejši učenci Osnovne šole Trebnje, ki so v finalni tekmi premagali rokometaše Osnovne šole Metlika. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Stopiče. Najboljši strelec prvenstva je Martin Pečarič, ki je dosegel 28 zadekov.

Rezultati občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem posamičnem prvenstvu za osnovne šole so v posamičnih kategorijah zmagali Klemen Šumak, Lucija Radež, Tinej Rajh in Ivana Horvat.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Občinske prvakinje v odbojki za starejše učenke so odbojkarice Osnovne šole Otočec, ki so v finalu premagale Osnovno šolo Drska, tretje mesto pa je osvojila Osnovna šola Bršljin.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijakinje

Na področnem prvenstvu v košarki za dijakinje je prvo mesto osvojila Gimnazija Novo mesto, drugo pa Srednja elektro šola in tehniška gimanzija Šolskega centra Novo mesto. Najboljša strelka je Uma Bobić iz Gimnazije Novo mesto.

RL v košarki 2018/19 - razpored 3

Objavljamo razpored tekmovanja za 09.12.2018 ter pravilnik rekreacijske lige v košarki, ki bo potekala v Športnem centru Livada.

Rezultati občinskega ekipnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole

Na občinskem ekipnem prvenstvu v badmintonu so v mlajši in starejši skupini prvo mesto zasedli tekmovalci in tekmovalke iz Osnovne šole Šmihel.