ODBOJKA NA MIVKI - BV LIGA

Končni vrstni red sodelujočih ekip v tekmovanju DŠI 2016

Razpis občinskega prvenstva v malem nogometu za dijake in dijakinje

Občinski prvenstvi v malem nogometu za dijake in dijakinje bosta v Športni dvorani Leona Štuklja, 4. 1. in 12. 1. 2017.

Tudi v 56. sezoni Delavskih športnih iger zmaga Krki

V dvorani Kulturnega centra Janeza Trdine se je včeraj (torek, 20.12.) slovesno zaključila 56. sezona Delavskih športnih iger (DŠI) novomeške občine . Postregla je s številnimi zanimivimi obračuni, predvsem pa je tudi letos potekala v znamenju sodelovanja, povezovanja in timskega duha.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učenke

Na področnem prvenstvu v košarki za starejše učenke, ki je potekalo v Črnomlju, je prvo mesto osvojila OŠ Grm pred OŠ Vavta Vas in OŠ Drska. Najboljša strelka prvenstva je Sara Burgar iz Osnovne šole Vavta Vas.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijakinje

Na področnem prvenstvu v košarki za dijakinje je prvo mesto osvojila Gimnazija Novo mesto, pred srednjo zdravstveno in kemijsko šolo ter Gimnazijo Brežice. Najboljša strelka prvenstva je Sara Burgar iz novomeške gimnazije.

Bilten RL v košarki št. 2

V nedeljo, 18.12.2016, je v Športni dvorani Marof potekala rekreacijska liga v košarki.

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Področno posamično prvenstvo v šahu za starejše in mlajše dečke ter deklice je potekalo na Osnovni šoli Toneta Pavčka v Mirni Peči, udeležilo pa se ga je 113 šahistov in šahistk.

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učenke

Na področnem prvenstvu v rokometu za starejše učenke, ki so se ga žal udeležile samo tri ekipe, je zmagala Osnovna šola Stopiče, najboljša strelka prventva pa je Ajda Turk.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijake

Na področnem prvenstvu v košarki za dijake, ki se ga je udeležilo osem srednjih šol iz Novega mesta, Litije, Kočevja, Krškega, Brežic, Črnomlja in Ivančne Gorice, so naslov prvakov osvojili košarkarji srednje elektro šole in tehniške gmnazije, najboljši strelec prvenstva pa je Kristjan Gliha.

Rezultati občinskega prvenstva v streljanju za osnovne šole

Rezultati občinskega ekipnega in posamičnega prvenstva v streljanju z zračno puško za mlajše in starejše učence ter učenke. Tekmovanje je potekalo na strelišču v zaklonišču na Jerebovi ulici.

DŠI 2016 - zaključna prireditev

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na področnem prvenstvu v rokometu za starejše učence je bila najboljša Osnovna šola Trebnje, pred dvema novomeškima šolama Šmihel in Grm, najboljši strelec prvenstva pa je Erik Medic iz Osnovne šole Loka Črnomelj.

Razpis področnega prvenstva v košarki za starejše učenke

Področno prvenstvo v košarki za starejše učenke bo 20. 12. 2016, v športni dvorani osnovne šole Loka v Črnomlju.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Občinske prvakinje v odbojki za starejše učenke so postale igralke osnovne šole Center, ki so v finalu premagale osnovno šolo Otočec.

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za dijakinje

Na občinskem prvenstvu v košarki za dijakinje je prepričljivo slavila Gimnazija Novo mesto, najboljša strelka prvenstva pa je Jana Jurečič iz srednje elektro šole in tehniške gimanzije.