X

ŠOLSKI ŠPORT 2023/2024

ŠPORT MLADIH

Razpis področnega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Področno posamično prvenstvo v šahu za mlajše in starejše učence ter učenke bo v soboto, 21. 12. 2019, ob 9.00 na Osnovni šoli Toneta Pavčka v Mirni Peči.

Preberi več

Razpis področnega ekipnega in posamičnega prvenstva v badmintonu za srednje šole

Področno ekipno in posamično prvenstvo v badmintonu za dijake in dijakinje bo v torek, 17. 12. 2019, ob 8.30 v dvorani ETRŠ Brežice.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v odbojki za starejše učence

Področno prvenstvo v odbojki za starejše učence bo v sredo, 18. 12. 2019, ob 10.00 v športni dvorani v Mokronogu.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učenke

Na področnem prvenstvu v rokometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Grm, drugo Osnovna šola Stopiče in tretje Osnovna šola Škocjan. Najboljša strelka prvenstva je Ana Blatnik, ki je dosegla 19 zadetkov.

Preberi več

Razpis in razpored občinskega prvenstva v streljanju za osnovne šole

Občinsko posamično in ekipno prvenstvo v streljanju za mlajše in starejše učence ter učenke bo v sredo, 11. 12. 2019, ob 13.00 na strelišču v zaklonišču na Jerebovi ulici.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učenke

Tudi na področnem prvenstvu v košarki za starejše učenke sta se v finalu enako kot na občinskem prvenstvu pomerili Osnovna šola Drska in Osnovna šola Grm. Tokrat so bile uspešnejše košarkarice Osnovne šole Drska. V tekmi za tretje mesto je slavila Osnovna šola Bršljin z zmago nad Osnovno šolo Šentrupert. Naboljša strelka prvenstva je Franja Hrovat, ki je dosegla 77 točk.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učence

Področni prvaki v rokometu za starejše učence so rokometaši Osnovne šole Stopiče, ki so v finalu nekoliko presenetljivo premagali domačine Osnovno šolo Trebnje. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Grm. Najboljši strelec prvenstva z 22 zadetki je Martin Škufca.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v odbojki za starejše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Center, ki je v finalu premagala Osnovno šolo Brusnice. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Drska.

Preberi več

Rezultati občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu je pri mlajših učencih zmagal Tomaž Povh, pri mlajših učenkah Ivana Erenda Amber, starejših učenkah Kristina Žagar in pri starejših učencih Tin Bevc Taraniš.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijakinje

Zmagovalke področnega prvenstva v košarki so dijakinje Gimnazije Novo mesto, drugo mesto je osvojila Srednja elektro šola in tehniška gimnazija in tretje Srednja zdravstvena in kemijska šola. Največ točk je dosegla Ana Siročič.

Preberi več

Rezultati občinskega ekipnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole

Na občinskem ekipnem prvenstvu v badmintonu za osnovne šole so pri mlajših učencih in učenkah prva tri mesta osvojile Osnovna šola Brusnice, Center in Šmihel, pri starejših učencih in učenkah pa Osnovna šola Šmihel, Stopiče in Center.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence sta prvo in drugu mesto osvojili belokranjski ekipi OŠ Semič in OŠ Loka Črnomelj. Tretje mesto je osvojila OŠ Drska Novo mesto . Najboljša strelca s tremi doseženimi zadetki sta Jakob Štukelj in Luka Perkovič.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Brusnice, drugo Osnovna šola Podzemelj in tretje Osnovna šola Center. Najboljša strelka prvenstva je Nuša Kocuvan z doseženimi šestimi zadetki.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v košarki za srednje šole

Področno prvenstvo v košarki za dijakinje bo v torek, 3. 12. 2019, ob 8.30 in za dijake v četrtek, 12. 12. 2019, ob 8.30 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v malem nogometu za dijakinje

Področno prvenstvo v malem nogometu za dijakinje bo v torek, 10. 12. 2019, ob 8.30 v Športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu.