Športni dogodki v sklopu letošnjih Rudolfovih tednov športa so se prevesili v drugo polovico.

Bilten RL v nogometu št. 5

V nedeljo, 30.4.2017, je potekala rekreacijska liga v nogometu.

1.ALL STARS rekreacijske lige v košarki - zahvala

Prva izvedba ALL STARS tekme je za nami. Ob načrtovanju nadaljevanja dogodka v prihodnji sezoni, se iskreno zahvaljujemo vsem podpornikom, ki so omogočili premierno izvedbo.

3. prvenstvo osnovnih šol Dolenjske v golfu

3. prvenstvo osnovnih šol Dolenjske v golfu bo v sredo, 10.5.2017, na igrišču Otočec.

Razpis pomladanskega drugega dela DŠI 2017

Razpisujemo tekmovanje v balinanju in tenisu v nadaljevanju pomladanskega dela.

Košarkarski turnir brez presenečenj

Na zadnjem tekmovanju v prvem delu pomladanskih tekmovanj letošnjih DŠI, je ponovno v obeh kategorijah suvereno slavila Krka. V moškem delu so med 11 ekipami, predstavniki Krke v ponovitvi lanskega finala v jesenskem delu, premagali Adrio Mobil.

Razpis področnega posamičnega prvenstva v atletiki za srednje šole

Področno posamično prvenstvo v atletiki za dijake in dijakinje bo v torek, 9. 5. 2017 ob 10.00 na stadionu Portovald v Novo mestu.

Uspešno smo pod streho spravili premierni All Stars

V novomeški športni dvorani Marof je potekal premierni All Stars Rekreacijske lige Novo mesto. Med sabo sta se pred več kot 300 gledalci pomerili ekipi najboljših rekreativnih košarkarjev, ki so letos nastopali v treh ligah.

Turnir v odbojki - Rudolfov turnir 2017

V soboto, 22.4. in v nedeljo, 23.4. je v Novem mestu potekal tradicionalni Rudolfov turnir v odbojki, ki se ga je udeležilo 7 slovenskih in hrvaših klubov: ŽOK Novo mesto, POK Krško, OK Kostanjevica, ŽOK Črnomelj, OK Žužemberk, OK Novalja in OK Foresta ter 6 osnovnih šol MO Novo mesto: OŠ Drska, OŠ Šmihel, OŠ Grm, OŠ Bršljin, OŠ Brusnice in OŠ Center

Razpis občinskega posamičnega prvenstva v atletiki za osnovne šole

Občinsko posamično prvenstvo v atletiki za mlajše in starejše učence in učenke bo v torek, 9. 5. 2017 ob 13.30 na stadionu Portovald v Novem mestu.

Bilten RL v nogometu št. 4

V nedeljo, 23.4.2017, je potekala rekreacijski liga v nogometu.

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v šahu za najmlajše učence in učenke

Na področnem posamičnem prvenstvu v šahu za najmlajše učence in učenke sta slavila Gašper Celič iz Dolenjskih Toplic in Anja Ferfole iz Mirne. Prvenstva se je udeležilo 75 najmlajših učencev in učenk.

Velikonočni turnir ŽKK Krka v okviru Rudolfovih tednov športa

Ženski košarkarski klub Krka je v ponedeljek, 17. 4. 2017, pripravil tradicionalni, že 14. košarkarski turnir za mlajše kategorije. Mednarodni košarkarski turnir »Rudolfovo 2017« je organiziran v okviru Rudolfovih tednov športa. Turnirja se je udeležilo preko 120 mladih košarkaric v kategoriji U11 in U15.

DŠI 2017 – ulični teki

Na prazničnih uličnih tekih v središču Novega mesta je v ženski kategoriji z naskokom slavila ekipa Revoza, ki jo je v obeh kategorijah zastopalo kar 27 tekačev in tekačic. Drugo mesto je pripadlo Krki in tretje Adrii Mobil. Med sedmimi moškimi ekipami pa je ekipno zmago slavila Krka pred Revozom in Policijo.