TRAVNA LIGA

Osnovna določila RL malega nogometa v dvorani

Razpisujemo osnovna določila rekreacijske lige malega nogometa v dvorani ter razpored tekmovanje za 7.1.2018.

Razpored tekmovanja RL v košarki

Prilagamo razpored tekmovanja rekreacijske lige v košarki, ki bo 7.1.2018.

Na četrtem Dobrodelnem odbojkarskem izzivu prvič slavili »amaterji«

V športni dvorani Marof se je včeraj že četrtič zapovrstjo odvil, zdaj lahko že rečemo tradicionalni, dogodek z imenom Dobrodelni odbojkarski izziv 6na2 .

Razpis občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

Polfinale občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence bo za obe skipini v četrtek 11. 1. 2018 na osnovni šoli Bršljin. Finalni turnir bo 25. 1. 2018.

Razpis dvoranskega atletskega prvenstva za osnovne šole

Dvoransko atletsko prvenstvo za starejše in mlajše učence ter učenke bo v soboto, 13. 1. 2018 v športni dvorani Marof.

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za starejše učence

Prvo mesto na področnem prvenstvu v odbojki za starejše učence je osvojila osnovna šola Žužemberk, drugo osnovna šola Šmihel in tretje osnovna šola Center.

Smučarske tekaške proge v Novem mestu

Zavod Novo mesto je s številnimi partnerji pripravil dolgoročen sistem urejanja, vzdrževanja in aktivnosti na nekaterih območjih v MO Novo mesto in okolici, kjer bo v zimskem času možna izvedba vadbe teka na smučeh.

Razpored zasedenosti kegljišča Portoval 2017-2018

Objavljamo razpored zasedenosti kegljišča Portoval 2017-2018

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Področno prvenstvo v malem nogometu za starejše učenke je pripadlo učenkam OŠ Trebnje, ki so v finalu visoko premagale Šentjernej, tretje mesto pa je osvojila OŠ Otočec. Najboljša strelka prvenstva s štirimi zadetki je Manca Udovič.

Rezultati področnega prvenstva v badmintonu za srednje šole

Na področnem prvenstvu v badmintonu za srednje šole je ekipno slavila Gimnazija Novo mesto, po posameznih kategorijah pa Zala Šturm, Jure Hudelja in Gašper Krivec.

Bilten RL v košarki št. 3

17. decembra je v Športni dvorani Marof potekala rekreacijska liga v košarki. Predvideni termin za nadaljevanje rekreacijske lige je 7.1.2018.

Božično-novoletni turnir ŽKK Krka

Ženski košarkarski klub Krka je ob 15 letnici delovanja pripravil velik mednarodni turnir na katerem je sodelovalo osem ekip iz Slovaške, Črne Gore, Hrvaške in Slovenije. Pri mlajših deklicah je slavila ekipa Primorje iz Hercegnovega, pri starejših pa Felix Zasavje. Domače košarkašice so v obeh konkurencah zasedle drugo mesto, Slavia iz Trnave pa tretje.      Hrvaški ekipi Zadar in Reka sta bili na koncu četrti. Na turnirju je bil razstavljen tudi pokal, ki ga je slovenska članska reprezentanca osvojila na Evropskem prvenstvu v košarki in vse nastopajoče in spremljevalci so se lahko fotografirale z njim.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učenke

Na področnem prvenstvu v košarki za starejše učenke je prvo mesto osvojila osnovna šola Grm pred osnovno šolo Drska in osnovno šolo Vavta vas. Najboljša strelka prvenstva je Sara Burgar iz OŠ Vavta vas.

Razpis področnega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Področno prvenstvo v odbojki za starejše učenke bo v torek, 9. 1. 2018 v športni dvorani v Metliki.

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na področnem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole so po posameznih kategorija slavili Nika Potočar Dolenjske Toplice, Maj Fink Šmihel, Jure Kobe Brusnice in Tjaša Pajek Mirna.