X

TRAVNA LIGA

11. Rudolfovi tedni športa – aktivnosti od 24.4. do 28.4.

Zadnji teden v aprilu bo namenjen košarki. V torek, 25.4., bo Društvo paraplegikov Dolenjske, Bele krajine in Posavja, v telovadnici OŠ Drska priredil mednarodni turnir v košarki na vozičkih. Vabljeni na ogled tekem od 13.30 dalje.

Preberi več

ALL STARS rekreacijske lige v košarki 2017

ŠPORTNA DVORANA MAROF - nedelja, 23.4.2017, ob 17.30 Zavod Novo mesto vabi na zaključek rekreacijske lige v košarki za sezono 2016/2017. Med seboj se bosta pomerili ekipi najboljših posameznikov minule sezone.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v štafetnih tekih za osnovne šole

V okviru 18. novomeškega teka so potekali tudi štafetni teki za najmlajše in mlajše učenke in učence. V posameznih kategorijah so slavile štafete OŠ Otočec, OŠ Frana Metelka Škocjan in OŠ Grm.

Preberi več

Občinsko prvenstvo v pomladanskem krosu za osnovne šole

Občinsko prvenstvo v pomladanskem krosu za osnovne in srednje šole smo prvič izpeljali na novi lokaciji v "mrzli dolini" za osnovno šolo Drska. Občinskega krosa se je udeležilo okoli 300 osnovnošolcev.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v pomladanskem krosu za srednje šole

Občinskega prvenstva v pomladanskem krosu za srednje šole se je udeležilo okoli 40 dijakov in dijakinj.

Preberi več

Bogat velikonočni športni program v Novem mestu

V naslednjem tednu vas v okviru 11. Rudolfovih tednov športa čaka izjemno zanimiv in bogat športni program.

Preberi več

Revoz in Splošna bolnišnica

Na odbojkarskem turnirju je v obeh kategorijah sodelovalo po 9 ekip. V konkurenci moških ekip smo bili priča finalu med Adrio Mobil in Revozom. Po izenačeni igri so odločilni tretji niz prepričljivo osvojili Revozovci, ki se zasluženo veselijo ekipnega uspeha. Tretje mesto je po zmagi nad Splošno bolnišnico pripadlo Krki.

Preberi več

Izjemni rezultati v pikadu

V moški kategoriji je od 59 kar 18 tekmovalcev preseglo rezultat 80 krogov. Najboljši rezultat (86 krogov) je dosegel Robert Bozovičar (Adria Mobil), drugo mesto so si z rezultatom 85 krogov razdelili štirje tekmovalci. Ekipno je zmagala Krka (409; 1x10), pred tekmovalci Adrie Mobil (409) in Društvom upokojencev Novo mesto (405).

Preberi več

Razpis področnega posamičnega prvenstva v šahu za najmlajše

Področno posamično prvenstvo v šahu za najmlajše učence in učenke bo v torek, 18. 4. 2017 v jedilnici Šolskega centra Novo mesto.

Preberi več

Bilten rekreacijske lige v nogometu št. 2

V nedeljo, 9.4.2017, je potekala rekreacijski liga v nogometu.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učenke je prvo mesto osvojila Osnovna šola Šentjernej, pred Osnovno šolo Otočec, tretje mesto pa je osvojila Osnovna šola Podzemelj.

Preberi več

Med posamezniki je najboljši šahist Robert Rudman, ekipno Društvo upokojencev Novo mesto

Na šahovskem tekmovanju v sklopu DŠI 2017 je bil med 41 udeleženci ponovno najboljši Robert Rudman (Pedagogi), drugo mesto je osvojil Niko Brgan (Adria Mobil), tretje pa Bojan Jerančič (Društvo upokojencev).

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v mali odbojki za mlajše učence

Na področnem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učence je premočno slavila Osnovna šola Žužemberk, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Mokronog in tretje Osnovna šola Šmihel.

Preberi več

Razpis občinskega prvenstva v pomladanskem krosu za osnovne in srednje šole

Občinsko prvenstvo v pomladanskem krosu za osnovne in srednje šole bomo prvič izpeljali na novi lokaciji. Tekmovanje bo v četrtek, 13. 4. 2017 ob 12.00 v "mrzli dolini" za Osnovno šolo Drska v Novem mestu.

Preberi več

11. Rudolfovi tedni športa - za uvod najmlajši kolesarji

Na uvodni prireditvi v sklopu letošnjih Rudolfovih tednov športa, je minulo nedeljo v okviru mednarodne kolesarske dirke za VN Adria Mobil, v treh "dirkah" sodelovalo tudi 100 najmlajših kolesarjev. Za nagrado so vsi prejeli spominske medalje. Čestitke vsem kolesarjem in Kolesarskemu klubu Adria Mobil.