X

TRAVNA LIGA

RL malega nogometa v dvorani 2018/19 - razpored 1

Objavljamo osnovna določila rekreacijske lige malega nogometa v dvorani ter razpored tekmovanja za 6. in 13.1.2019.

Preberi več

RL v košarki 2018/19 - razpored 4

Objavljamo razpored tekmovanja za 06.01.2019 in 13.01.2019 v rekreacijski ligi v košarki, ki bo potekalo v Športnem centru Livada.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za starejše učence

Na področnem prvenstvu v odbojki za starejše učence je prvo mesto osvojila Osnovna šola Žužemberk, drugo Osnovna šola Mokronog in tretje Osnovna šola Šmihel.

Preberi več

Rezultati področnega ekipnega in posamičnega prvenstva v badmintonu za srednje šole

Na področnem ekipnem prvenstvu v badmintonu za srednje šole je prvo mesto osvojila Gimnazija Novo mesto, med posamezniki pa so bili najboljši Maruša Rus, Maj Mišjak in Anej Cizelj.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za dijakinje

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za dijakinje je prvo mesto osvojila Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto, ki je v finalu po izvajanju kazenskih strelov premagala Srednjo šolo in Gimnazijo Kočevje. Najboljša strelka turnirja je Tina Lukšič.

Bilten RL v odbojki št. 4

V nedeljo, 16.12.2018, je v Športni dvorani Marof potekala rekreacijska liga v odbojki. Igrali so PLAY OFF. Zmagovalci Rekreacijske lige v odbojki 2018 so igralci iz RADEČ, sledijo 4. EKIPA, TABORNIKI in na 4. MESTU ŠRD VKO.

Preberi več

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na področnem posamičnem prvenstvu v šahu so v posamičnih kategorijah slavili Lucija Radež OŠ Otočec, Gašper Celič OŠ Dolenjske Toplice, Tinej Rajh OŠ Šmihel in Tjaša Pajek OŠ Mirna.

Preberi več

Končana je 58. sezona Delavskih športnih iger, zmagoslavje znova Krki, brez dobrodelnosti ne gre

V dvorani Kulturnega centra Janeza Trdine je Zavod Novo mesto pripravil zaključno slovesnost 58. sezone Delavskih športnih iger. Na slovesnosti so med drugim podelili plakete in priznanja najboljšim posameznikom in ekipam, razglasili najboljšega športnika in športnico DŠI ter znova poudarili, da so igre veliko več kot le tekmovanje rekreativnih športnikov, ki predstavljajo podjetja oziroma organizacije, v katerih so zaposleni.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijake

Prva tri mesta na področnem prvenstvu v košarki za dijake so tako kot na občinskem prvenstvu zasedle SEŠTG, SGLVŠ in Gimnazija Novo mesto. Najboljši strelec prvenstva je Luka Medved, ki je dosegel 93 točk.