RL 2019 - NOGOMET - TRAVNA LIGA 2018/2019 - 13. in 14. krog

Objavljamo rezultate 13. in 14. kroga rekreacijsk lige v nogometu.

Rezultati občinskega ekipnega krosa za osnovne in srednje šole

Rezultati področnega prvenstva v šahu za najmlajše

Področna prvaka v šahu za najmlajše sta postala Zoja Brcar iz Osnovne šole Šentrupert pri učenkah in Alis Kocič iz Osnovne šole Mirna pri učencih. Tekmovanja v šahu za najmlajše se je udeležilo več kot petdeset šahistov.

Velikonočni turnir - ŽKK Krka

Ženski košarkarski klub Krka je že petnajsto leto zapored pripravil "Velikonočni turnir" in tudi letos ga je organiziral v okviru Rudolfovih tednov športa. Turnirja se je udeležilo okoli sedemdeset najmlaših košarkaric. Nekatere so šele začele spoznavati košarko, med njimi pa so bile tudi igralke, ki že uspešno igrajo v selekciji U-11 Ženskega košarkarskega kluba Krka.

Razpis področnega prvenstva v košarki 3x3 za osnovne šole

Področno prvenstvo za učence in učenke v košarki 3x3 bo v sredo, 15. 5. 2019, ob 9.00 v Športni dvorani Marof.

Razpis področnega posamičnega prvenstva v atletiki za osnovne šole

Področno posamično prvenstvo v atletiki za osnovne šole bo v torek, 21. 5. 2019, ob 10.00 na stadionu Portovald.

XIII. RUDOLFOVI TEDNI ŠPORTA - EKIPNO TEKMOVANJE V KEGLJANJU

Društvo paraplegikov Dolenjske, Bele Krajine in Posavja je v okviru projekta 13. Rudolfovih tednov športa v organizaciji Zavoda Novo mesto, organiziralo ekipno tekmovanje v kegljanju. Tekmovanje je potekalo v ponedeljek, 15. 04. 2019, na kegljišču Portoval v Novem mestu, katero je popolnoma dostopno za osebe na invalidskih vozičkih.

DŠI 2019 - KOŠARKA

Zadnjega tekmovanja v prvem delu pomladanskih DŠI tekmovanj se je udeležilo 13 moških in 6 ženskih košarkarskih ekip. V moškem delu je slavila Krka, ki je v finalu porazila predstavnike Roletarstva Medle, v tekmi za tretje mesto je bil Revoz boljši od URSA Slovenije. Med ženskimi ekipami je bila prav tako najboljša Krka, drugo mesto so osvojile Pedagoginje, tretje pa Policija.

Po krajšem premoru bomo s tekmovanji nadaljevali 6. maja, in sicer z balinanjem.

Razpis področnega posamičnega prvenstva v atletiki za srednje šole

Področno posamično prvenstvo v atletiki za srednje šole bo v torek, 7. 5. 2019, ob 10.00 na stadionu Portovald.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Naslov področnih prvakinj v malem nogometu za mlajše učenke so osvojile nogometašice Osnovne šole Trebnje, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Brusnice in tretje Osnovna šola Škocjan. Najboljši strelki prvenstva sta Blažka Nosan in Lunja Kotar.

RL 2019 - NOGOMET - TRAVNA LIGA 2018/2019

V nedeljo, 14.4. 2019, je bil odigran 12. krog v 2. in 4. travni ligi.

RL 2019 - OBČINSKA KEGLJAŠKA LIGA 2018/2019

Končala se je občinska kegljaška liga v kateri so slavili igralci ŠD Revoz 1. Najboljši posameznik lige je postal Rok Zaman s povprečjem 567,78 podrtih kegljev v ligi in najboljšim rezultatom 592 podrtih kegljev in tako izenačil lanski dosežek.

Razpis občinskega posamičnega atletskega prvenstva za osnovne šole

Občinsko posamično prvenstvo v atletiki za osnovne šole bo v torek, 7. 5. 2019, ob 13.30 na stadionu Portovald.

Razpis šolskega ekipnega krosa za osnovne in srednje šole

Občinsko prvenstvo v ekipnem krosu za osnovne in srednje šole bo v torek, 23. 4. 2019, ob 12.00 v Mrzli dolini za Osnovno šolo Drska.

XIII. RUDOLFOVI TEDNI ŠPORTA - SREČANJE MLADIH NOGOMETAŠEV

Včeraj se je v okviru 13. Rudolfovih tednov športa odvilo nogometno srečanje za otroke. Nogometno druženje se je odvilo v organizaciji športnega društva otroška nogometna šola Portoval na stadionu Portoval, in sicer na umetni travi.
Otroška nogometna šola deluje že 18. leto, letos pa poteka kar na 12 osnovnih šolah. Nekaj šol je tudi iz sosednjih občin. V delo je vključenih okoli 140 otrok in vse te v otroški nogometni šoli Portovl združujejo na aktivnostih kot je bila včerajšnja. Sicer pa vadbe potekajo na šolah v telovadnicah.