TRAVNA LIGA

9. krog občinske rekreacijske lige v nogometu

V nedeljo, 29.10.2017, je potekal 9. krog občinske rekreacijske lige v nogometu.

DŠI 2017 - streljanje

Med 56 tekmovalci v streljanju z zračno puško je imel najbolj mirno roko in ostro oko Dušan Piškurič (URSA Slovenija; 181 krogov). Z minimalnim zaostankom sta se za njim uvrstila predstavnika Krke (Peter Goršin in Peter Korelc; 180 krogov).

Rezultati finala občinskega prventva v košarki za starejše učence

Finalni turnir občinskega prvenstva v košarki za starejše učence je bil na Osnovni šoli Drska. Prvo mesto je osvojila OŠ Grm, ki je v finalu premagala OŠ Center, tretje mesto pa je osvojila OŠ Drska. Najboljši strelec občinskega prvenstva je Rok Zaman, ki  je dosegel 75 košev.

Razpis področnega posamičnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole

Področno posamično prvenstvo za mlajše in starejše učence in učenke v badmintonu, bo v sredo, 8. 11. 2017, na Osnovni šoli Mirna.

Razpis občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence bo v soboto, 11. 11. 2017, ob 8.00 v Športni dvorani Marof.

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za dijake

Področnega prvenstva v rokometu za dijake se je udeležilo šest ekip. Na četrtfinalni turnir državnega prvenstva so se uvrstile tri ekipe Šolskega centra Novo mesto - Srednja zdravstvena šola, Srednja strojna šola in Srednja elektro šola in tehniška gimnazija. Najboljši strelec prvenstva je Jan Horžen z 18 zadetki.

Razpis občinskega prvenstva v odbojki za srednje šole

Občinsko prvenstvo v odbojki za dijake bo v torek, 7. 11. 2017 v ŠD Marof, za dijakinje pa 9. 11. 2017 v ŠD Leona Štuklja.

Občinska liga 4x 120 - 5. krog

V nedeljo, 22.10.2017, je na kegljišču Portoval potekala občinska kegljaška liga 4 x 120 - 5. krog.

8. krog občinske RNL

V nedeljo, 22.10.2017, je potekal 8. krog občinske rekreacijske nogometne lige.

OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST V ZAVODU NOVO MESTO - POSLOVNI SEKRETAR VI

Zavod za šport, kulturo, turizem in mladino Novo mesto (Zavod Novo mesto) objavlja 1 (eno) prosto delovno mesto: POSLOVNI SEKRETAR VI (šifra delovnega mesta: J026004)

1. krog občinske rekreacijske strelske lige

18. oktobra je potekalo 1. kolo občinske rekreacijske lige v streljanju. Rezultate lahko spremljate tudi na spletni strani Strelskega društva Gorjanci Novo mesto:  www.sd-gorjanci.com .

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za dijakinje

Področne prvakinje v rokometu so postale igralke Srednje zdravstvene in kemijske šole Novo mesto. Pleg njih so si uvrstitev na četrfinalni turnir državnega prvenstva priigrali še ekipi Gimanzije Novo mesto in Brežice. Najboljša strelka prvenstva s 13 zadetki je Erin Novak iz Gimnazije Novo mesto.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence

Odigrana sta bila oba polfinalna turnirja v košarki za starejše učence. Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi OŠ Center in OŠ Drska v prvi skupini in OŠ Grm in Bršljin v drugi skupini. Finalni turnir bo v četrtek, 26. 10. 2017, ob 12.00 v OŠ Drska.

DŠI 2017 - košarka

Čudovita dvorana ŠC Livada je premierno gostila 10 moških in 7 ženskih ekip v sklopu jesenskega košarkarskega turnirja. V obeh kategorijah so športnice in športniki Krke suvereno potrdili prvo mesto iz pomladanskega dela. Drugo mesto pri moških so osvojili novinci na DŠI tekmah – košarkarji ekipe Keragrad.

DŠI 2017 - TENIS M

Po vseh težavah, ki nam jih je povzročal deževni september, smo le uspeli pod streho spraviti tudi zadnje letošnje tekmovanje na prostem. Moški teniški turnir je prepričljivo osvojil predstavnik Krke, Krištof Golob. V pričakovanem finalu je ugnal trdoživega Marka Novaka (Adria Mobil).