TRAVNA LIGA

Razpis občinskega prvenstva v malem nogometu za srednje šole

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za dijake bo v četrtek, 4. 1. 2018 v ŠD Leona Štuklja, za dijakinje pa v sredo, 10. 1. 2018 v ŠD Marof.

Končni vrstni red v tekmovanju DŠi za sezono 2017

Objavljamo končne rezultate tekmovanja DŠI za leto 2017. V moški konkurenci je zmagala Krka pred Revozom in Adrio Mobil, v ženski pa Krka pred Policijo in Revozom.  V skupnem seštevku je kot že vrsto let doslej prepričljivo zmagala Krka, na drugo mesto se je uvrstil Revoz, na tretjem mestu pa je Policija.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijake

Na področnem prvenstvu v košarki za dijake je prvo mesto osvojila srednja elektro šola in tehniška gimnazija Novo mesto, drugo srednja poklicna in strokovna šola Krško in tretje srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto. Najboljši strelec prvenstva je Leon Strgar.

Tudi 57. Delavske športne igre s humanitarno noto in zmagoslavjem Krke

V Kulturnem centru Janeza Trdine je Zavod Novo mesto sinoči pripravil sklepno prireditev Delavskih športnih iger 2017. Na slovesnosti so med drugim podelili plakete in priznanja najboljšim posameznikom in ekipam, razglasili najboljšega športnika in športnico DŠI

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za strejše učenke

Na področnem prvenstvu v rokometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila osnovna šola Stopiče pred osnovno šolo Metlika, tretje mesto pa si je priborila osnovna šola Trebnje. Najboljša strelka področnega prvenstva je Ajda Turk iz OŠ Stopiče, ki je dosegla osemnajst zadetkov.

VESELI DECEMBER v Novem mestu

Prihaja Veseli december, praznično ozračje in živahno dogajanje za vse generacije in okuse. Osrednje prizorišče bo zaradi obnove Glavnega trga letos na Novem trgu, kjer vas na čarobno okrašenem in osvetljenem trgu pričakujejo drsališče, Pravljična dežela, zimska kulinarična ponudba in številne brezplačne prireditve

Razpored RL v košarki št. 3

V nedeljo, 17.12.2017, bo v Športni dvorani Marof potekalo tretje tekmovanje rekreacijske lige v košarki.

Rezultati občinskega prvenstva v streljanju za osnovne šole

Občinskega prvenstva v streljanju z zračno puško se je udeležilo šestdeset strelcev in strelk iz petih novomeških šol.

Bilten RL v košarki št. 2

Včeraj, 10. decembra, je v Športni dvorani Marof potekala rekreacijska liga v košarki.

Rezultati občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole so v posameznih kategorijah slavili Kristina Žagar Otočec, Oskar Luzar Drska, Andrej Kastrevec Šmihel in Nina Knoll Grm.

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učence

Naslov področnega prvaka v rokometu je osvojila osnovna šola Center, drugo mesto je zasedla osnovna šola Metlika in tretje osnovna šola Grm. Najboljši strelec področnega prvenstva je Urh Emeršič iz OŠ Center, ki je dosegel 31 zadetkov.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v odbojki za starejše učenke je v finalu osnovna šola Otočec premagala osnovno šolo Center z 2 : 0. Tretje mesto je po zmagi nad OŠ Šmihel osvojila osnovna šola Bršljin.

Razpis področnega prvenstva v odbojki za starejše učence

Področno prvenstvo v odbojki za strejše učence bo v sredo, 20. 12. 2017, v športni dvorani v Mokronogu.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijakinje

Področne prvakinje v košarki za dijakinje so novomeške gimnazijke, ki so v finalu premagale srednjo zdravstveno in kemijsko šolo. Tretje mesto je osvojila srednja elektro šola in tehniška gimnazija. Najboljša strelka prvenstva s 43 koši je Ajda Brurgar iz Gimnazije Novo mesto.

Razpis področnega prvenstva v badmintonu za srednje šole

Področno ekipno in posamično prvenstvo v badmintonu za dijake in dijakinje bo v torek, 19. 12. 2017 na Gimnaziji Brežice.