2017 - Maja Vojnovič - rokomet

ŽENSKI ROKOMETNI KLUB KRKA

Preberi več

RL 2019 - RAZPORED OBČINSKE LIGE V NOGOMETU - POMLAD

Objavljamo razpored Občinske rekreativne lige v nogometu. Skupno v 4. ligah nastopa 39 ekip (1.liga - 10 ekip, 2. liga - 10 ekip, 3. liga - 10 ekip, 4. liga - 9 ekip. Pomladanski del se v vseh ligah z 10. krogom prične 31.3. 2019.

Preberi več

DŠI 2019 - ŠAH

Pomladanskega tekmovanja v šahu se je udeležilo kar 53 šahistov, ki so zastopali 16 različnih ekip. Med posamezniki je zmago slavil Emil Luzar (Amplexor Adriatic), drugo mesto je osvojil Robert Rudman, tretje pa Alojz Železnik (oba Pedagogi).

V ekipnem seštevku so največ točk zbrali predstavniki Pedagogov (264 točk) pred Revozom (242) in Krko (237).

Dobrodelni URSA števec je po tekmovanju v šahu "višji" za 53€. Po četrtem letošnjem tekmovanju je stanje 317€.

Preberi več

Rezultati Občinskega prvenstva v rokometu za mlajše učence

V Stopičah se je, 20. 3. 2019, pet osnovnih šol pomerilo na področnem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učence. Najbolj uspešna je bila OŠ Center, ki je v finalu premagala OŠ Bršljin z 13:12.