TRAVNA LIGA

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence

Na osnovni šoli Bršljin sta potekala polfinalna turnirja občinskega prvenstva v košarki za starejše učence. Na finalni turnir so se uvrstile osnovne šole Grm, Šmihel, Bršljin in Center.

DŠI 2016 - košarka

Športna dvorana Marof je včeraj prvič po letošnji izvedeni energetski sanaciji gostila tekmovanje v sklopu Delavskih športnih iger.

Bilten št. 8 ORNL

V nedeljo, 16.10.2016, je potekal 8. krog občinske rekreacijske nogometne lige.

Mali nogomet za starejše učenke - razpis

Razpis in razpored občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke, ki bo v soboto 22. 10. 2016 v športni dvorani Marof.

DŠI 2016 - nogomet

Na jesenskem nogometnem turnirju so zmagovalno ekipo odločili prosti streli. Tako kot v prvem delu, so se tudi tokrat končne zmage veselili nogometaši Krke.

DŠI 2016 – streljanje z zračno puško

Jesenska tekma v streljanju je v moški kategoriji pripadla ekipi Krke pred Društvom upokojencev in Revozom, med ženskimi ekipami pa so bile najbolj natančne predstavnice Policije pred Krko in Društvom upokojencev.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za dijake

Na občinskem prvenstvu v rokometu za dijake so prva tri mesta osvojili tekmovalci Šolskega centra Novo mesto. Zmagala je ekipa srednje zdravstvene in kemijske šole pred srednjo elektro šolo in tehniško gimnazijo ter srednjo strojno šolo.

Razpis rekreacijske lige v odbojki

Agencija za šport Novo mesto razpisuje medobčinsko rekreacijsko ligo v odbojki, ki se bo začela predvidoma 6. novembra 2016 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Razpis in razpored področnega prvenstva v rokometu za srednje šole

Področno prvenstvo v rokometu za dijake in dijakinje bo v dvorani Leona Štuklja v Novem mestu.

Bilten št. 7 ORNL

V nedeljo, 9.10.2016, je potekal 7. krog občinske rekreacijske nogometne lige.

Krka z odličnim kegljanjem na prvo mesto

Minulo soboto je bilo kegljišče Portoval prizorišče jesenskega tekmovanja v kegljanju. V obeh kategorijah sta bili najboljši ekipi Krke, v ženski kategoriji je drugo mesto osvojila ekipa Splošna bolnišnica pred Revozom.

50. kros občinskih reprezentanc - Ravne na Koroškem

Ekipa Mestne občine Novo mesto je osvojila 3. mesto na krosu občinskih reprezentanc na Ravnah na Koroškem. Najbolj so se izkazali člani in članice, ki so osvojili 1. mesto v svojih kategorijah, mlajši pionirji A, mlajše pionirke B in mlajši mladinci pa so osvojili druga mesta.

Košarka starejši učenci - razpis in razpored

Razpis polfinala občinskega prvenstva v košarki za starejše učence, ki bo v torek, 18. 10. 2016 v OŠ Bršljin.

Najboljši šahisti so Pedagogi

Šahisti iz vrst ekipe Pedagogi so suvereno osvojili tudi jesensko šahovsko tekmovanje v okviru Delavskih športnih iger 2016. Drugo mesto je osvojila ekipa Društva upokojencev Novo mesto, tretje pa Krka.

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za dijakinje

V športni dvorani Marof je potekalo občinsko prvenstvo v rokometu za dijakinje. Občinske prvakinje so postale igralke srednje zdravstvene in kemijske šole, najboljša strelka prvenstva pa je Živa Čopi.