NOVICE

Rezultati finala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence

V finalu občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence je zmagala OŠ Bršljin, ki je premagala OŠ Grm. Tretje mesto je zasedla OŠ Center. Najboljši strelec občinskega prvenstva je bil Gašper Vovk iz OŠ Brusnice, ki je dosegel 35 košev.

Rezultati rekreacijske lige malega nogometa v dvorani - Bilten št. 3

S tekmami 21. 1. 2024 se je nadaljevala zimska liga v dvoranskem nogometu. Tekmovanje je potekalo v ŠD Marof, nastopile pa so ekipe v vseh treh ligah.
Nadaljevanje lige sledi v nedeljo, 28. 1. 2024.

Rezultati rekreacijske lige Kralja Matjaža v košarki - Bilten št. 7

V nedeljo, 21. 1. 2024, so bile v ŠD Marof zaradi zasedenosti dvorane odigrane le štiri tekme rekreacijske lige Kralja Matjaža. Tekmovale so ekipe 2. in 3. lige. Nadaljevanje lige sledi v nedeljo, 28.1. 2024.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za mlajše učence

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence je prvo mesto osvojila ekipa OŠ Center, ki je v finalu po kazenskih strelih z 1:0 premagala ekipo OŠ Drska. Tretje mesto je osvojila ekipa OŠ Šmihel. Najboljši strelec prvenstva je bil Nik Bartolj, ki je dosegel 14 zadetkov.

Rezultati občinskega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Na občinskem prvenstvu v malem nogometu za starejše učenke je prvo mesto osvojila ekipa OŠ Grm, ki je v finalu z 1:0 premagala ekipo OŠ Šmihel. Tretje mesto je osvojila ekipa OŠ Drska, ki je imela tudi najboljšo strelko. Petnajst zadetkov je dosegla Neja Selan.

Rezultati rekreacijske lige malega nogometa v dvorani - Bilten št. 2

Po krajšem premoru se je nadaljevala zimska liga v dvoranskem nogometu. Tekmovanje je potekalo v ŠD Marof, nastopile pa so ekipe v vseh treh ligah.
Nadaljevanje lige sledi v nedeljo, 21.1. 2024.

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence - 2. skupina

Na drugem polfinalnem turnirju občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence je zmagala OŠ Bršljin pred OŠ Brusnice. Tretje mesto je zasedla OŠ Šmihel. Na finalni turnir, ki bo v torek, 23. 1. 2024, sta se tako uvrstili OŠ Bršljin in OŠ Brusnice.