NOVICE

DŠI 2020 - KOLESARJENJE

Minulo soboto je na lokalni cesti Otočec – Kronovo ponovno potekal kronometer v sklopu Delavskih športnih iger. Prireditve se je na sončno septembrsko soboto udeležilo kar 127 kolesarjev in kolesark, ki so zastopali barve 19 različnih organizacij.

DŠI 2020 - TENIS - Moški

Jesenskega teniškega turnirja se je udeležilo 36 posameznikov. V izjemni konkurenci Simon Deželan (TOTAL) ni dovolil presenečenja in je ubranil zmago s pomladanskega turnirja ter še drugič zapored osvojil prvo mesto v skupni razvrstitvi.

DŠI 2020 - Odbojka na mivki - jesen

Jesenski del tekmovanj Delavskih športnih iger se je pričel s tekmovanjem v odbojki na mivki. Sodelovalo je 15 ekip, v obeh kategorijah so slavili predstavniki Krke. V moškem delu turnirja je drugo mesto zasedla ekipa Revoza, tretje pa Roletarstvo Medle. Med ženskimi ekipami pa so po porazu v finalu drugo mesto zasedle odbojkarice Splošne bolnišnice, tretje pa Policija.